Nitro AN515-54 alınır mı?

Pili fena değil zaten oyun oynayacaksab ancak adaptör takılı oynayabilirsin iyi FPS ve performans için ama bir yere götürmek istediğinde gayet rahat götürülüyor illaki oyun oynayacaksanda GeForce Experience'tan batery Boost'u açınca 6 - 6.30 saat götürdüğü olmuştu CS:GO'da ama FPS 30 ve 60 FPS'e sabitleyebiliyordun ve 60 FPS ve hiç düşmüyordu aynı zaman CS:GO'da da batarya tasarrufu açıktı.

Yine Cyberpunk ve diğer yüksek çözünürlüklü oyunlarda fena iş çıkarmıyor 3050.

Anladım hocam teşekkürler bu laptopu alacağım herhalde.

Anladım hocam teşekkürler bu laptopu alacağım herhalde.
O laptopu almadıysanız bunu kesinlikle almalısınız.

Memnun musunuz hocam? Pil süresi pek önemli değil benim için.

Coil whine kronik sorunlu pek önermem Pavilion serisini.

Son düzenleme:
Hocam bütçeniz yetmiyorsa kendi attığınızı alın ama yeterse arkadaşın attığını alın. Ve alacaksanızda 4GB VRAM diye düşünmeyin ekran kartı farkı var sadece 4 GB harici 4 GB paylaşımlı olduğundan 6 ve 8 GB VRAM gerektiren oyunları ultra ve high gibi grafiklerde 60 FPS oynayabilirsiniz , En kötü DLSS açarsınız ama bütçeniz yetiyorsa 3060'lıyı alın.

Hocam bütçeniz yetmiyorsa kendi attığınızı alın ama yeterse arkadaşın attığını alın. Ve alacaksanızda 4GB VRAM diye düşünmeyin ekran kartı farkı var sadece 4 GB harici 4 GB paylaşımlı olduğundan 6 ve 8 GB VRAM gerektiren oyunları ultra ve high gibi grafiklerde 60 FPS oynayabilirsiniz , En kötü DLSS açarsınız ama bütçeniz yetiyorsa 3060'lıyı alın.
Evet ama o da işlemci tarafından fazla iyi değil.

Geri
Yukarı