Niye küçük çocuklar Enes Batur'u seviyor?

Bütün içerikleri kötü değil bence yalan yok bazen sona kalan kazanır içeriklerini izlemişliğim var (yaşımın geçmesine rağmen) ama onun dışında bence de çok izlenmemesi gereken bir insan ben tamamen sürü piskolojisine bağlıyorum bir de yukarıda bazı arkadaşların dediği gibi çocuklara yönelik içerikler üretiyorlar.

Bence bulaşıcı. Bir çocuk diğerine gidip, "Bak Enes Batur izliyorum ben" diyor. Çocuklar büyüdüklerinde sıkılıyorlar ve yerlerini başka çocuklar alıyor. (Büyümekten kastımı anlamışsınızdır.)

Bütün içerikleri kötü değil bence yalan yok bazen sona kalan kazanır içeriklerini izlemişliğim var (yaşımın geçmesine rağmen) ama onun dışında bence de çok izlenmemesi gereken bir insan ben tamamen sürü piskolojisine bağlıyorum bir de yukarıda bazı arkadaşların dediği gibi çocuklara yönelik içerikler üretiyorlar.
Ama tiksindirici videoları var.

Ben çocukken çizgi film izlerdim. Enes batur gibi bir şey katmayan şeyler değil. Ama çizgi filmler en azından birazcık bir şey katıyor sana.
Biz çocukken Enes Batur olsaydı onu da izlerdik. Ki şimdi 22 yaşındayım, 4 yıl önceye kadar ben dahi izliyordum Gta 5 videolarını. Yemek yerken iyi gidiyordu. Bu insanlara bu kadar nefret duymanız sağlığınıza ve ruhunuza zarar verir.

Katır Popcorn'un bir sözü vardır, kendisini de hiç sevmem ama demek ki çocukça bir hareket yapmış Enes batur.

Mekanı tencere, yağı kızgın olsun, deli raporu olmasına rağmen üstaj diyenleri çok severdi kendisi...

Bir de bu da yetmezmiş gibi Minecraft clickbaitlerini izliyorlar ve Brawl Stars oynuyorlar.

Eskiden bende izledim ama zamanında ekiple beraber oyun videosu çeken Enes batur ile şu anki soytarı arasında fark var bayağı.

Geri
Yukarı