Norton360 Anti-Virüs satın alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, şu an Norton 360 yıllık 70 TL olduğu için almak istiyorum sizce alınır mı? Uygun bir şey arıyorum derken boşa da bir şey almak istemedim.

Alınmaz kankas antivirüslerde atlatılabilir antivirüs korumuyor pek iyi bir virüs olur geçer gider anti tınlamaz.

Antivirüse para ödemek yerine ESET Smart Securty Premium 1 ay ücretsiz. 1 ay sonunda telegramda botlar var onlar aracılığıyla yeni 1 aylık kod oluşturabiliyorsunuz. Veya yeni ESET Home hesabı açarak. Tüm özelliklerinden de faydalanabiliyorsun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-04-23-45-36-645_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-04-23-45-36-645_com.android.chrome.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 26
Hocam öyle yani test ediyordum antivirüsleri hepsinin geçildiğini gördüm hocam yani sunu diyoruz bütün is kullancıda dikkatli olacak.

Evet büyük bir para değil ama boşa 70 TL atmanın da alemi yok sonuçta. Deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Antivirüs korumuyor mu?

Ben de bir tık muallakta kaldım. :/

Merhaba arkadaşlar, şu an Norton 360 yıllık 70 TL olduğu için almak istiyorum sizce alınır mı? Uygun bir şey arıyorum derken boşa da bir şey almak istemedim.

Norton güzel antivirüs. Kaspersky Standart paket de yıllık 132 TL civarıydı yanılmıyorsam. Fakat Norton da iyidir, öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı