Çözüldü NVIDIA GeForce NOW nasıl çalışıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

exiY

Femtopat
Daha fazla  
3 veya 6 aylık paket almayı düşünüyorum fakat, aklımda çok soru bulunuyor. Sadece bende olan oyunları Epic Games-Ubisoft-Steam'deki oyunlarımı geçirip oynayabiliyor muyum? Çünkü duyduğuma göre benim satın almam lazımmış oyunları. Bir oyunu en fazla 6 saat oynayıp sonra en baştan bir 6 saat mi oynayabiliyorum yoksa 6 saatin sonunda tekrar kaldığım yerden devam edip oynayabiliyor muyum?

PC özelliklerim:

• Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT.
  • İşlemci: AMD A8-6600k APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.90 GHz.
  • RAM: 8 GB.
  • 64X bit Windows 10 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oynayacağın oyunun hem senin hesabında hem de Geforce Now kütüphanesinde olması gerekiyor, yoksa oynayamazsın.

Ücretli sürümde 6 saatlik seanslar bulunuyor. 6 saat sonunda sistem kapanıyor ve yeniden bağlanman gerekiyor. Oyuna tak diye kaldığın yerden devam etmiyorsun, oyun yeniden açılıyor. Save vs. alınmışsa kaldığı yerden devam ediyor. O açıdan oto kayıt sistemi bulunmayan oyun vs. varsa manuel kayıt etmen gerekir. Hesaplarında cloud sisteminin açık olması lazım.

Geforce Now size oyun vermez. Oyunu oynayacağınız sanal bilgisayarlar verir.

Kontrol etmek isterseniz Geforce Now kütüphanesinde yer alan oyunlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Kendi bilgisayarıma mı indiriyorum atıyorum Fortnite oynayacağım?
Geforce Now uygulamasını kendi bilgisayarınıza indirip giriş yapıyorsunuz. Oyun kütüphanesinden Fortnite'ı seçtiğinizde sizi uzaktaki bir bilgisayara bağlıyor ve oyun halihazırda o bilgisayarda yüklü geliyor. Siz oyun vs. indirmiyorsunuz yani.

Atıyorum fortnite da hesabım yok başkasının hesabımı? Ben kendime hesap açsam onda oynayabiliyor muyum?

Satın aldığımın süresi bitti diyelim 1 ay sonra tekrar aldım oyunlar kaldığı yerde mi olucak?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı