NVIDIA vs AMD

NVIDIA vs AMD

• NVIDIA

Oy: 61 76,3%
  • AMD

Oy: 19 23,8%

• Oy verenlerin toplamı
    80
Kaynağa saçma demiyorum zaten, hem okumadan atıyorsunuz hem de AMD ve Intel karşılaştırmasını atıyorsunuz. Atacaksınız model olarak atın. Mesela 3500 ile 10400f aynı fiyatta ama 10400f tokatlıyor, misal.
Makaleyi iyi okuyun.
"So, why Ryzen?

Sure, they aren’t better at everything; but, while high-end Intel CPUs are mostly a better choice for enthusiasts and some professionals due to their overclocking abilities and superb single-core performance, Ryzen offers so much more for less money when it comes to gaming."

Makaleyi iyi okuyun.
"So, why Ryzen?

Sure, they aren’t better at everything; but, while high-end Intel CPUs are mostly a better choice for enthusiasts and some professionals due to their overclocking abilities and superb single-core performance, Ryzen offers so much more for less money when it comes to gaming."
O.C ile kart kıyaslıyorsunuz, neyse bir şey demeyeceğim. Size şöyle söyleyeyim 3500 O.C yapsan bile 10400f'i geçemiyor bir de üstüne üstlük soğutucu masrafına giriyorsunuz. Lütfen kendi bilginiz pardon "bilgisizliğiniz" ile konuşun, saçma sapan kaynaklarla değil.

O.C ile kart kıyaslıyorsunuz, neyse bir şey demeyeceğim. Size şöyle söyleyeyim 3500 O.C yapsan bile 10400f'i geçemiyor bir de üstüne üstlük soğutucu masrafına giriyorsunuz. Lütfen kendi bilginiz pardon "bilgisizliğiniz" ile konuşun, saçma sapan kaynaklarla değil.
İngilizce bilginiz 0 anlaşılan. En azından attığım makaleyi okusaydınız anlardınız. Intel işlemcilerin single core performansları ve rendering performansı genel olarak daha iyi. Fakat iş bütçeye ve oyun oynamaya gelince AMD öne çıkmakta. Sen devam et Intel fanboyluğuna kardeş. Hadi Eyvallah.

İngilizce bilginiz 0 anlaşılan. En azından attığım makaleyi okusaydınız anlardınız. Intel işlemcilerin single core performansları ve rendering performansı genel olarak daha iyi. Fakat iş bütçeye ve oyun oynamaya gelince AMD öne çıkmakta. Sen devam et Intel fanboyluğuna kardeş. Hadi Eyvallah.
Cidden güldürüyorsunuz insanı hocam. Intel'de tekli çekirdek, AMD'de çoklu çekirdek performansı daha iyi. Bilmiyorsanız söyleyeyim. Oyun oynamaya gelince AMD önde demişsiniz bir de, bıktım sizin gibilerden.
@Dreamy Bull
Umarım birazdan burda bize ''AMD fanboyu'' olduğumuz için sövmezsin.
Sinirleniyorum ama insana böyle bir sebepten dolayı sövmem, merak etmeyin.

Cidden güldürüyorsunuz insanı hocam. Intel'de tekli çekirdek, AMD'de çoklu çekirdek performansı daha iyi. Bilmiyorsanız söyleyeyim. Oyun oynamaya gelince AMD önde demişsiniz bir de, bıktım sizin gibilerden.

Sinirleniyorum ama insana böyle bir sebepten dolayı sövmem, merak etmeyin.
Kardeşim, İngilizce'de "single core performance" tek çekirdek performansı olarak geçer, aynen yukarıda yazdığım gibi. AMD'nin fanboyu falan da değilim. I5 4460S kullanıyorum şahsen. AMD'nin önde olduğunu ben söylemiyorum. Amerika'daki donanım siteleri paylaşıyor. Demekki OEM sağlayıcıları tutarsız bilgi veriyormuş. Siz haklısınız tabii ki. Intel CEO'su ile görüşmekteyim.

Kardeşim, İngilizce'de "single core performance" tek çekirdek performansı olarak geçer, aynen yukarıda yazdığım gibi. AMD'nin fanboyu falanda değilim. I5 4460S kullanıyorum şahsen. AMD'nin önde olduğunu ben söylemiyorum Amerika'daki donanım siteleri paylaşıyor. Demekki OEM sağlayıcıları tutarsız bilgi veriyormuş. Siz haklısınız tabii ki. Intel CEO'su ile görüşmekteyim.
Modele göre değişiyor hocam. Lütfen model olarak bakın ve biraz bilgilenip gelin.

Modele göre değişiyor hocam. Lütfen model olarak bakın ve biraz bilgilenip gelin.
Zaten seriden seriye, fiyattan fiyata orantılı bir şekilde performansta değişiyor. Şahsen her gün İngilizce ve Almanca makale okuyorum. Bence burada bilgi kifayetsizliğinde olan kişi sizsiniz. Yazdığım mesajları tamı tamına okusaydınız, anlardınız.

Zaten seriden seriye, fiyattan fiyata orantılı bir şekilde performansta değişiyor. Şahsen her gün İngilizce ve Almanca makale okuyorum. Bence burada bilgi kifayetsizliğinde olan kişi sizsiniz. Yazdığım mesajları tam tamına okusaydınız, anlardınız.
Neyse hocam, tamamen boşsunuz. Sizinle tartışmak gerçekten vakit kaybıydı. AMD fanboylarının bir kez daha akıllanmayacağını anladım. İngilizce ve Almanca makale okuyarak bilgili olunmuyor onu da söyleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı