AMD vs Nvidia

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok ki bahsedelim. Adamlar bir GPU yapıyor 0 sıkıntı.
Bence biraz araştır dostum, 2 yorum üstte bir sıkıntıdan bahsettim. Kusursuz olacak hali yok her markanın ürününde kusur olabilir yalnızca ekran kartları değil. GTX970'i de bir araştırsın istersen belki bir sorun bulursun :)

Bence biraz araştır dostum, 2 yorum üstte bir sıkıntıdan bahsettim. Kusursuz olacak hali yok her markanın ürününde küsur olabilir yalnızca ekran kartları değil. GTX970'i de bir araştırsın istersen belki bir sorun bulursun :)

GTX 970'i biliyorum hocam. Ama rakibinin yanında 1-2 tane soruna sorun diyemeyiz😉

2020 yılındayız 2014 değil.

Katlıyorum. AMD bir arpa boyu ilerleyemedi. 2021 yılında geliyoruz hala siyah ekranlar ve watman. Üstüne üstün TDP ve ısı olayını saymıyorum bile. AMD GPU alan birisi tak çalıştır yapamaz. UV yapacak, sorunsuz ve stabil bir sürücü arayacak. Ama NVIDIA'da böyle bir sorun yok.

Katlıyorum. AMD bir arpa boyu ilerleyemedi. 2021 yılında geliyoruz hala siyah ekranlar ve watman. Üstüne üstün TDP ve ısı olayını saymıyorum bile.
TDP ve ısı değerleri artık Nvidia ile çok yakın bence değerlere bakmadan konuşmayın. Aldığım RX5500 XT arkadaşımın kullandığı GTX1660 Super'den daha serin çalışıyor :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı