Öğrenci için 3500TL tablet tavsiyesi

Tablet alacaksanız yanında kalem almanızı da öneririm. Çok işe yarıyor.

Leptop iyi fikir ama Macbook tarzı kompakt bir şey alması daha iyi olur. Onlarında fiyatı ucuz değil.
Tamam da bugün sağlam bir laptop almak istiyorum desen 6000 TL'yi gözden çıkarman lazım. 6000 TL nerede 3500 TL nerede arada 2500 TL fark var. 2500 TL "üstüne azıcık ekleme" olmuyor bence :D.

Yani siz bilirsiniz ama bence üzerine biraz daha koyabilirseniz bir bilgisayar alın. Hem daha rahat kullanır hemde tüm işlerini daha rahat yapar. Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik bu kasa gibi mesela. Ama derseniz ki Monitör yok o zaman bu fiyat bandında Laptop bulabilirseniz gene bir Laptop alın derim ben en azından.
Taşınabilirlik diyoruz sen kasa önermişsin.

Tablet alacaksanız yanında kalem almanızı da öneririm. Çok işe yarıyor.

Laptop iyi fikir ama MacBook tarzı kompakt bir şey alması daha iyi olur. Onlarında fiyatı ucuz değil.

Güncel laptop? 2 GB RAM'li laptop bile 1900TL iken o fiyata güncel laptop zor.

Aslında şöyle düşündüm ortalama 7 k verebilirse arkadaşımız gamer laptop alması avantajınadır. Her ne okursa okusun öğrenci kimi zaman sıkılır oyun oynamak ister. Hem oyun oynayabilir hem de slayt, sunum tarzı işlerini rahatlıkla halledebilir.

Dolar çok yüksek olduğu için evet fiyatlar uçmuş durumda buna diyecek bir şeyim yok maalesef. Sadece bir öneride bulunmak istedim. 2. masrafa gerek olmasın diye 🙂

Taşınabilirlik diyoruz sen kasa önermişsin.
Kardeşim taşınabilirligi sen demişsin adam birşey dememiş. 3000-3500TL fiyat bandında zaten iyi bir Laptop bulamazsın. Tablet alır ama bilgisayara göre ekranı küçük ve bilgisayarda diger tüm işlerinide yapar güzel bakarsa uzun seneler kullanır o yüzden önerdim.

Geri
Yukarı