Öğrenci için 3500TL tablet tavsiyesi

Yorumlarınız için teşekkürler. Kardeşim ilkokul gidiyormuş gibi olmuş ama üniversiteye gidiyor kendisi ve uzaktan eğitim devam ettiğinden dolayı evde 1 adet laptop var ondan aynı anda ikimiz kullanamayacağımızdan dolayı tablet istiyor ondan tablet almak durumundayız ipad 8 daha çok tavsiye edilmiş onu alıcaz galiba sağolun.

Üniversite için iPad+kalem 3798 lira yapıyor. S6 Lite, orta segment A50 telefon işlemcisi kullanırken iPad 8. nesil, iPhone XS işlemcisi kullanıyor.

Üniversite için iPad+kalem 3798 lira yapıyor. S6 Lite, orta segment A50 telefon işlemcisi kullanırken iPad 8. nesil, iPhone XS işlemcisi kullanıyor.
Dün ipad'ı aldık cihazı kullanıyor güzel bi sıkıntısı yok beni tek canımı sıkan video izlerken telefondaki gibi tamamen ekranı kaplamaması onun haricinde sorunu yok gibi.

Merhaba, kardeşimin dersleri için tablet arıyoruz da 3000-3500 liraya kadar önerebileceğiniz tablet var mı? Bizim baktığımız 2 tane var. Onlardan birisini de geçebiliriz, işine yarasın yeter.

BU cihazların ikiside LCD ekran, o fiyata tablet alınacaksa OLED olmalı.
Samsung Galaxy Tab S5e en ucuz OLED ekranlı tablet.

@tNcr Maalesef S6 Lite da aynı durumda. Videolar genellikle 16:9 formatta oluyor. iPad 4:3 en/boy oranına sahip. S6 Lite ise 5:4.

@Rulingthehun Sadece AMOLED ekranı olsun diye SD 670'li bir cihaza 3200 lira vermek çok saçma. Android tabletler genelde yazılım desteği de almıyor uzun süre.

@RulingFPS Sadece AMOLED ekranı olsun diye SD 670'li bir cihaza 3200 lira vermek çok saçma. Android tabletler genelde yazılım desteği de almıyor uzun süre.
Siz tableti ne için kullanıyorsunuz bilmiyorum fakat ben tabletin sadece ekranını kullanıyorum. Eğer tabletin ekranı LCD ise IOS işletim sistemini Android’e göre çok daha iyi bulmama ve sevmeme rağmen cihazın Apple olması ya da A 14 işlemcisi olması dahi umrumda olmaz. Sönük, doğru siyahlar veremeyen bir tablet alacağıma hiç almam telefondan işimi görürüm.

İşte burası tercih meselesi. Ben de kesinlikle OLED ekranları LCD muadillerine göre tercih ederim ancak tavsiye edeceğim zaman kendimce en makul bulduğumu söylerim. AMOLED olması onun için bir artı ancak diğer bütün konularda hayli geride kalıyor.

Geri
Yukarı