Öğrenci için 3500TL tablet tavsiyesi

Kardeşim taşınabilirligi sen demişsin adam birşey dememiş. 3000-3500TL fiyat bandında zaten iyi bir Laptop bulamazsın. Tablet alır ama bilgisayara göre ekranı küçük ve bilgisayarda diger tüm işlerinide yapar güzel bakarsa uzun seneler kullanır o yüzden önerdim.
Dostum öğrenciden bahsediyoruz.Yeri gelecek çantasına koyacak.Yeri gelicek yanında taşıyacak.Kasa önermek?

Dostum öğrenciden bahsediyoruz.Yeri gelecek çantasına koyacak.Yeri gelicek yanında taşıyacak.Kasa önermek?
Tablet kullanımına izin veren bir okul var mı Türkiye'de ya da telefon falan kardeşim zaten evde kullanıcak o yüzden alsa bile. Yanına alıp kullanması için üni'de ya da özelde falan olması lazım sizin orda izin veriyorlarsa bilemem.

IPad'in ilk sürümlerinden birini almıştık çok eskiden halen kullanılıyor ve işimize yarıyor bence IPad alabilirsin ayrıca not alması, çizim yapması vb. daha kolay.

Oda doğru az önce laptoplara baktım 3500 TL'ye Celeron işlemcili var ve dandiğin alası.
Maalesef öyle. Eger iyi bir Laptop almak istiyorsanız en az 5000TL'yi gözden çıkarmanız gerek. Kasa önermemin sebebi hem fiyat olarak daha ucuza toplayabilecek olması hemde tüm işlerini kolayca ordan yapabilecek olması. istedigi zaman oyununu da oynar filmini falanda izler ne isterse yapar. O yüzden. zaten şuan okula 1-2 gün gidiliyor herkes evde uzaktan egitimde kasa toplamak daha mantıklı. tabi herkesin kendi fikri ben tablet modellerinden anlamam ama alırsalarda Ipad alsınlar.

Geri
Yukarı