Öğrenciler, KYK yurdundaki internet kotasının kaldırılması için Hashtag başlattı

@Dustin, yurtta kalan birçok kişiye sormuştum, internetten araştırma da yapmıştım. Onlar giremediğini belirtti de bilemiyorum. Ama gene de 16 GB'yi öğrencilere çok görüyorlar, çok. Bir ara bilmem ne partisinin bakanı ya da milletvekili olması lazım tam hatırlayamıyorum. Öğrencilere ₺650 bursu çok görmüştü.

Hız testini ekledim yorumuma, bana oldukça yeterli geliyor. Netflix'te film de izleyebiliyordum. Ha, olması gereken bu mu? Tabii ki değil, fazlasıyla yanlış. Taş devrinde miyiz yahu? Hiç girilmiyor diyenleri de garip buluyorum.

@unut, ben kendi adıma konuşuyorum. Eğer mevcut iktidar değişmezse Almanya'ya gideceğim, başka çare yok çünkü.
@Dustin, hocam bazı yerlerde altyapı yetersizse girmiyor olabilir, net bir yorum yapmak istemiyorum.

@350070, siz de bir hız testi atabilir misiniz? Merak ediyorum.
E092330A-C7A2-41C3-889E-633DC0DC6D7B.png

@unut, ben kendi adıma konuşuyorum. Eğer mevcut iktidar değişmezse Almanya'ya gideceğim, başka çare yok çünkü.
@Dustin, hocam bazı yerlerde altyapı yetersizse girmiyor olabilir, net bir yorum yapmak istemiyorum.
Fotoğrafta ip adresi de görünüyor, problem yaşamam değil mi ?
Aynı hızı alıyorum ve forumu vs. çok rahat geziyorum. 360p hatta bazen 480p video bile izleniyor.

Aynı hızı alıyorum ve forumu vs. çok rahat geziyorum. 360p hatta abzen 480p video bile izleniyor.

Kanki sabahlari izleyebilirsin belki ama su an izleyemiyorum ben.

Bir de bilgisayarim yok. Kodlama mantigini anlamam için video izlemem lazim ama izleyemedigim için PDF'ler arayip, calisiyorum ve Türkçe videolu kaynaklar, yazili kaynaklardan cok iyi ve pratik oldugu için akilda kalici.

Şu an ki yöneticilerin umurunda olacağını düşünmeniz komik bence. Ama daha da kötüsü şaka gibi bir ülkede yaşamamız. Filmlerde bile böyle saçma olaylar olmaz. Ben de yurtta kalıyorum ve bu kota sıkıntısı maalesef uzaktan eğitim alanlar için inanılmaz sıkıntı. Niye az diye sorunca da "bu sadece bir yardım" cevabını aldık.

Yeni konular

Geri
Yukarı