Öğretmen öğrenciye küfür ederse ne olur?

Bizim geleceğini düşünmeyen bir arkadaşımız vardı aynı sorunu biz de yaşamıştık fakat arkadaşımız onu vurmakla tehdit edince 4 gün okula gelmemişti 😂.

@GGRAVE epey komikmiş. Yaşınız büyüyüp de cezai ehliyete kavuşunca da böyle ölüm tehditleri savurmaya devam edersiniz de toplum sizden kurtulur umarım.
Kimse de kimsenin özel hayatına karışamaz ona neler yaptığını bilemezsin bol keseden sallayarak hem ben yaptım demedim özellikle belirttim " geleceğini düşünmeyen, geleceği olmayan arkadaşımız" diye, 23 yaşındayım neyin doğru neyin yanlış olduğunu senden öğrenecek değilim.
@Akif

Gülerek anlattığına göre onayladığın bir durum bu olay. Aklın yaşta değil de başta olduğunu bir kez daha gördük. :p

Kimsenin ne yaşadığını bilmeden hemen "sizin gibiler, ceza evin de görüşürüz, cezanızı alın..." Gibi cümleler daha komik ailesinin içerisine kadar girip ona yaptığı tehdit ettiği olayları bilmeden bu kadar komik şeyler yazman ise daha da komik hemen kimlik yapıştırıp kınamaya meyillisin :). Evet güldüm ve doğru olanı yaptığını düşünüyorum her şey hukuki ve güzel dille çözülmüyor.

Hala aynı fikirdeyim. Karşıdakinin hatalı davranıyor olması sana da kuralları ihlal etme hakkı vermiyor. Bana bu kurduğum cümle tanıdık geliyor ama nereden? Hah hatırladım. 10 yaşındaki öğrencilerime hatırlatmıştım geçen gün.

Hala aynı fikirdeyim. Karşıdakinin hatalı davranıyor olması sana da kuralları ihlal etme hakkı vermiyor. Bana bu kurduğum cümle tanıdık geliyor ama nereden? Hah hatırladım. 10 yaşındaki öğrencilerime hatırlatmıştım geçen gün.
Ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun ben yaptım ben söyledim demiyorum sana ayrıca "hoca" diye saygı duyduğumuz insan olmayan varlıklardan neler neler gördük, iyi bir hocaysan zaten birşey bilmeden yargıya varmazdın işin gücün alt seviye görüp azarlamak :).

@Saqot aynen kardeşim klasik hocalar. Sen hiçbir şey yapmamışsındır. :D Öğretmenin davranışı kesinlikle yanlış ancak siz de kendinizi sütten çıkmış ak kaşık gibi göstermeye çalışmayın. Görüyoruz neler yaptığınızı.

Ayrıca küfürlü sesli mesaj açmışsın. Ne yapsın adam dinletsin mi herkese? :D
Kadın öğretmen. Başkası yoktu odada. Ve bizim yazdığımız küfürleri kaç kere sürekli dile getirdi. Biz karşı tarafın küfür ettiğini söyleyince elimizde kanıt olmadığını düşündü. Kanıt gösterince dinlemedi

Geri
Yukarı