Ölümsüzlük üstün teknolojiler ile gerçek olabilir mi?

MANSORYN

Decapat
Ben ölümsüzlük olmaz demem. Allah ister istediği kişi ölümsüz olur ama bu insan eliyle olmaz.

KemalY

Centipat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Gördüğüm her yerde İslama laf atıyorsunuz.
İslama laf atmıyorum. Konu bilim. Ben ne kadar konuyu dine çekmeyin desem de siz konuyu dine çekiyorsunuz, kendi görüşlerimi; içindeki yanlışları vs. söyleyince de din düşmanı ilan ediliyorum.

Emrella

Centipat
Makaleler
2
Yer
RAZER™ Fabrikasında.

Arsenik

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Ben ölümsüzlük olmaz demem. Allah ister istediği kişi ölümsüz olur ama bu insan eliyle olmaz.
İnsan eliyle mümkün olmayanlar yapılıyor, bilin istedim.

Ayhan36

Picopat
Makaleler
1
İslama laf atmıyorum. Konu bilim. Ben ne kadar konuyu dine çekmeyin desem de siz konuyu dine çekiyorsunuz, kendi görüşlerimi; içindeki yanlışları vs. söyleyince de din düşmanı ilan ediliyorum.
İslam zaten bilim olan bilgiyi veriyor.

MANSORYN

Decapat
Sen de bilime çekme kardeşim o zaman konuyu din hayatın içinde, hayatın gerçeklerinde sana ne benim herhangi bir tartışmada dini terimler kullanmamdan. Sen bilimi güvenilir kaynak alıyorsun ben ayetleri, hadisleri yaptığımız şey farklı değil !

ThunderHero

Picopat
Yer
İstanbul
Sen de bilime çekme kardeşim o zaman konuyu din hayatın içinde, hayatın gerçeklerinde sana ne benim herhangi bir tartışmada dini terimler kullanmamdan. Sen bilimi güvenilir kaynak alıyorsun ben ayetleri, hadisleri yaptığımız şey farklı değil !
En iyi cevap :)

KemalY

Centipat
Makaleler
4
Yer
Antalya
İslam zaten bilim olan bilgiyi veriyor.
Böyle diyen birine bir şey diyemem. Ne desem karşı çıkacak.
Konu bilim konusu bilime çekme ne demek?

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
İnsan beyni bir bilgisayara download edilirse mümkün olabilir.

Yukarı