Öz güvensiz birisiyim

Aglasun

Femtopat
Yaşım 16 kendimden kısaca bahsedeceğim. Herkes fitness spor falan diyecek paralı benim gücüm oraya da yetmez öz güven de sıfır, ne kendime özgü giyinişim saç şekilim yok. Diğer ergenlerin yanında hiçbir şeyim. Küçükken eziktim hala eziğim 14 yaşından sonra hayatım iyiymiş gibi de arkadaşız kaldım öz güvenim düştü depresyona girdim ama efendeyim. Gerçekten neden böyle ya? Genelde okul ortamlarında hep ezildim ki hala eziliyorum. Bugün geldim adam yerime oturmuş haydi buyur bir de arkadaşımla ona da zaten iki söz indirdim, yani olay bundan ibaret değil. Arkadaşlar çok aşağılandım veya duyulmayacak sözler duydum. Hassasım bu konularda arkadaşlar bir ara sevgili bulma işine düşüm dedim o da olmadı kızlar sosyete zaten bize bakar mı? Öz güven yok bir şey yok ne diyeceğim yanına ee merhaba nasılsınız sonra bir gülme hahahaha hayat bundan ibaret işte. Öz güvensiz olanlara cehennem ya da şans işi hani bazılarında o kadar arkadaş sevgili var ki ağaçta meyve bol bir gün birisi bir gün birisi bana gelse ben korkarım elimden gidecek diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hassasım bu konularda arkadaşlar bir ara sevgili bulma işine düşüm dedim o da olmadı kızlar sosyete zaten bize bakar mı? Öz güven yok bir şey yok ne diyeceğim yanına ee merhaba nasılsınız sonra bir gülme hahahaha hayat bundan ibaret işte. Öz güvensiz olanlara cehennem ya da şans işi hani bazılarında o kadar arkadaş sevgili var ki ağaçta meyve bol bir gün birisi bir gün birisi bana gelse ben korkarım elimden gidecek diye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sana tavsiyem yarınlar yokmuşçasına kızlara yaz. Bu olmadı mı başkası. 300 kızdan birinde olumlu dönüş alırsın. Alamazsan yazdığınla kalırsın ama denemeye değer.

Takma kimseyi umurunda olmasın hayat ben bunu uyguladım ve neşem yerine geldi vallahi.(öneririm)

Son düzenleme:
Yaşım 16 kendimden kısaca bahsedeceğim. Herkes fitness spor falan diyecek paralı benim gücüm oraya da yetmez öz güven de sıfır, ne kendime özgü giyinişim saç şekilim yok. Diğer ergenlerin yanında hiçbir şeyim. Küçükken eziktim hala eziğim 14 yaşından sonra hayatım iyiymiş gibi de arkadaşız kaldım öz güvenim düştü depresyona girdim ama efendeyim. Gerçekten neden böyle ya? Genelde okul ortamlarında hep ezildim ki hala eziliyorum. Bugün geldim adam yerime oturmuş haydi buyur bir de arkadaşımla ona da zaten iki söz indirdim, yani olay bundan ibaret değil. Arkadaşlar çok aşağılandım veya duyulmayacak sözler duydum. Hassasım bu konularda arkadaşlar bir ara sevgili bulma işine düşüm dedim o da olmadı kızlar sosyete zaten bize bakar mı? Öz güven yok bir şey yok ne diyeceğim yanına ee merhaba nasılsınız sonra bir gülme hahahaha hayat bundan ibaret işte. Öz güvensiz olanlara cehennem ya da şans işi hani bazılarında o kadar arkadaş sevgili var ki ağaçta meyve bol bir gün birisi bir gün birisi bana gelse ben korkarım elimden gidecek diye.
Hayat boş … coş.

Fitness için param yetmez demişsiniz de evde spor yaparak gayet güzel bir şekilde kas yapabilirsiniz. Bence spora başlayın. Ha evde şınav çekmek için anneniniz babanız para alıyorsa bilemem.

Geri
Yukarı