Oksid bilişim Gamepower kulaklık padini karşılamadı

Solistrakya

Hectopat
Daha fazla  
1 yıl önce alınan Gamepower Ranger kulaklığın kulaklık padleri soyuldu. Oksid bilişime mail attım ve nazik bir şekilde istedim.

Bana pad ücretini ve parayı nereye yollamam hakkında içeren bir mail attılar. Bir banka hesabım olmadığı için gönderemeyeceğimi ücretsiz bir şekilde gönderebilir misiniz diye rica ettim.

Kulaklık padleri sarf malzemesi olduğu için ilk 6 ay ücretsiz işlem yapılabiliyor diyerek geri döndüler.

Bende örnek olarak Technopat sosyalde faturası bile olmayan 2 yılı geçmiş ürünlere ücretsiz gönderim yapıldığını gördüğüm için bunu belirttim ve sitem ederek bir mail attım geri dönüş alamadım.

Şikayetvar sitesine hem oksid bilişime hem de Gamepower adına şikayet yazdım. Gamepower benimle iletişime geçeceğini söyledi ve geçmedi. Geçmediği için bende tekrardan mail çektim yeniden dönüş alamadım.

Bundan sonra Gamepower tarzı ürün almamak için kararlıyım, hem Çin malı hem müşteri memnuniyeti sağlamıyorlar. Neyse ki zamanında para vermemiştim ve kampanya içinde bedava almıştım 😁

Neden versinler? Böyle bir zorunlulukları yok ki. Diğer firmalar insiyatif kullanıp hediye ediyordur. Aç gözlülük yapmışsınız.
Hocam ürün kalitesizse dökülüyorsa derisi mecburen vermek zorundalar. Ki büyük ihtimalle daha 1 yıl da garantisi vardır. Genelde çoğu ürünün 2 yıl garantisi oluyor bildiğiniz gibi.

Hocam ürün kalitesizse dökülüyorsa derisi mecburen vermek zorundalar. Ki büyük ihtimalle daha 1 yıl da garantisi vardır. Genelde çoğu ürünün 2 yıl garantisi oluyor bildiğiniz gibi.
Kullanıma bağlı bir şey bu. Ürünü aldıktan sonra ki gün dökülse anlarım da, 1 yıl sonra dökülmesi normal. Zaten gamepower kalitesiz bir marka.

Ürünün garantisi bile olsa kulaklık ve mikrofon ürünlerinde yedek parça değişimlerinde ücret talep edilebiliyor. Firmaların yasal hakları bunlar. Eğer firma kendisi isterse ücretsiz değiştirir ayrıca pad değişimi tamamiyle kullanıcıyla alakalı bir durum olduğu için sadece ücretli servis işlemi yapılır.

Diğer markalara kıyasla ürünlerinin kalitesizliğini ve yardımcı olmadıkları için yazdım bu konuyu. Gamepower marka ürün almamak için bir sebep daha. Zaten şikayetvar sitesinde bakarsanız çoğu ürün garanti kapsamında hiçbir işlem yapılmadan defalarca geri gönderiliyormuş.

Kullanıma bağlı bir şey bu. Ürünü aldıktan sonra ki gün dökülse anlarım da, 1 yıl sonra dökülmesi normal. Zaten Gamepower kalitesiz bir marka.

Dökülmeye başlayalı çok oldu. Çok fazla dökülünce ulaşmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı