Okul kıyafetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

329112

Hectopat
Makaleler
4
Verdikleri kıyafetler bir şeye benzese bari. İlkokuldan beri saçma sapan kıyafetleri veriliyor. Sorunca da neden diye "kıyafet ile hava atmamak için" deniyor. Sanki zengin adam kendisini sadece kıyafet ile gösteriyor. Hadi pantolon tişört falan bunları geçtim. Zengin adam zaten kendini ayakkabısı, çantası, kalem kutusu, gözlüğü, kolyesi ve birçok farklı yöntem ile belli eder. Siz ne düşünüyorsunuz dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğunlukla tasarımları çok kötü, normal kıyafetlerden 5-6 kat daha pahalı olmaları da cabası. Abartılı kıyafetler olmadığı sürece serbest kıyafetle gidilebilmeli bence, ya da sadece üst forma zorunlu olabilir.

Gereksiz dayatma. Hadi tasarımları iyi olsa tamam da çoğu okulun tasarımları da kötü.
Garibime giden şey ise neden pijama giydin diye öğrencilere kızan müdür yardımcısının pijama giymesi, veya neden mavi koy giydin diyen hocanın mavi kot giymesi. Açıkçası ciddiye alamıyorum böyle olunca.

Bizim okul bu konu da çok sert. Kar Kış Güneş demeden her dakika okulun önünde bekliyorlar. Forma olmazsa da okula almıyorlar.
Suriye sınırında böyle güvenlik olsa bu kadar mülteci girmezdi ülkeye.

Bizim ilkokulda gömlek,arma vb giyiyorduk çok kötüydü ortaokuldada keza öyleydi şuan ki formam da güzel değil.
Gömleğe ilkokul ve ortaokulda çok özenirdim liseye geldim geldiğim zaman kaldırmışlar gömleği saçma sapan tişört giyiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı