Okul kıyafetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

İşte senin gibiler okulu önemsemez, okulda askeriye gibi önemli bir yerdir ama sırf müdür ve öğretmenler nazik ve öğrencilere acıdığı için önemsemeyenler var orada eğitim görüyorsun kardeşim takılıp zaman öldürme mekanı değil öyle görüyorsan gitme basit.
Sanki askeri üniformaymış gibi zorunlu şekilde giydirilmesi ve giymeyenlerin eğitim hakkını elinden alması aşırı saçma. Ve askeriyede en azından komutanlarda üniforma giyiyor. Açıkçası öğretmenler pijama giyip pijama giyenlere kızınca gram ciddiye alamıyorum. Bir şeyin yapılmamasını istiyorsun ama örnek alınacak birisi olmana rağmen buna kendin uymuyorsun saçmalığa bak.

Sanki askeri üniformaymış gibi zorunlu şekilde giydirilmesi ve giymeyenlerin eğitim hakkını elinden alması aşırı saçma. Ve askeriyede en azından komutanlarda üniforma giyiyor. Açıkçası öğretmenler pijama giyip pijama giyenlere kızınca gram ciddiye alamıyorum. Bir şeyin yapılmamasını istiyorsun ama örnek alınacak birisi olmana rağmen buna kendin uymuyorsun saçmalığa bak.

Bende onu diyorum öğretmenlerde giymeli bizim 2 yıl önce bir ing öğretmenimiz vardı ve gerçekten pijamayla okuldan geliyordu göğsü neredeyse sonuna kadar açıktı. Giymeyenlerin eğitim hakkı elinden alıyorlar diyorsun ama askeriyede komutanın karşısında pijamayla durur musun? Çakar tokadı bir tane.
Kıyafeti giyip giymeme senin elinde eğer giymezsen sonuçlarına katlanırsın.

Üst kıyafet full yeşil lakos. Alta da siyah pantolon. Normal de pek giymek istemem fakat bana yakışıyor. Neyse ki saçımıza karışmıyorlar. İstediğin kadar uzat. Tek takıntıları kıyafetimiz.

Kıyafeti giyip giymeme senin elinde
Hayır değil okul ve MEB belirliyor bunu.

Üst kıyafet full yeşil lakos. Alta da siyah pantolon. Normal de pek giymek istemem fakat bana yakışıyor. Neyse ki saçımıza karışmıyorlar. İstediğin kadar uzat. Tek takıntıları kıyafetimiz.
Sakala karışan okullar çok var ama imam hatip olunca umursamıyorlar sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı