Okul sınavlarına çalışıyor musunuz?

Makaleler
2
Yer
Ankara
Bizim sınavlar 1 Kasım salı başlayıp 11 Kasım cuma bitiyor. Zaten 12 Kasım ile ara tatil başlıyor. Daha hiç çalışmadım açıkçası matematik hariç diğer dersleri de çok dinlemedim fakat hafta sonu elimdeki tüm oyunları aradan çıkartıp 24 Kasım itibari ile çalışmaya başlayacağım. Sizde durumlar nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
31 Ekim'de sınavlar başlıyor. Hiç çalışmadım, hatta hasta olduğum için bu hafta hiç okula da gitmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
11 ve 12 isen okul sınavlarına çalışmak yerine TYT-AYT çalış. Sınav dönemi geldiğinde sınav konularına çalışırsın AYT çalışırken üzerinden kabaca geçersin.

12'yim, daha kitap açmadım. 1 hafta sonra başlayacak. Ne yapacağız bilmiyorum, TYT basıyordum deli gibi. Okul sınavlarını unuttuk.

Bizim sınavlar 1 Kasım salı başlayıp 11 Kasım cuma bitiyor. Zaten 12 Kasım ile ara tatil başlıyor. Daha hiç çalışmadım açıkçası matematik hariç diğer dersleri de çok dinlemedim fakat hafta sonu elimdeki tüm oyunları aradan çıkartıp 24 Kasım itibari ile çalışmaya başlayacağım. Sizde durumlar nasıl?

1 Kasım ara tatile kadarki sürede sınavlar yapılacak, çalışmayı düşünüyorum.

Her gün çalışacağım diyorum da kitaba dokunmuyorum bile çok sıkıldım okuldan 3 ay ne ara geçti anlamadım hala.
Son gün çalışacağız gene.

Yeni konular

Geri
Yukarı