Okula gitmeli miyim?

Test olmak istediğim için bana kızıyor büyük ihtimalle bir sebebi vardır ama paylaşmıyor yine laf yiyen ben oluyorum :(

Durumu sınıf öğretmenine veya müdüre bildir okula çok temkinli bir şekilde git ve oradan hastaneye geç annene öğretmen zorla göndertti diye anlat.

Dün halsizdim ve başım ağrıyordu diye okula gitmedim, bu sabah gidecektim fakat biraz yürüyünce göğsümde hafif bir daralma ve baskı oldu diye riske atmak istemedim ve gitmemeye devam edersem konulardan geri kalacağım, doktora gidip test yaptırmak isterdim fakat annem izin vermiyor ve kararsız kaldım.
Öksürük, ateş, halsizlik vs. yok sadece derin nefes alınca göğsümde az bir daralma oluyor sizce ne yapmam lazım?
Annen izin vermemeye devam etsin tüm evi karantinaya alınca zorla test olmayı kabul etmek zorunda kalır. Kusura bakma ama teste izin vermemek konusuna yazılabilecek bir cevap yok.

Herşeyi koronaya bağlamayın. 2 yıldır sürekli kapanma oldu ve Grip,soğuk algınlığı gibi şeylere bağışıklığımız güç kaybetti. Büyük ihtimalle de Grip veya Soğuk algınlığı tarzında birşey olmuşsundur.

Geri
Yukarı