Okulda bana sürekli sataşan birisi var

Bu tavrın ilgili kişinin hayatına müdahale edebilir. Tabi ki karşı tarafın burnuna bir yumrukla hayatı boyunca onda bir iz bırakmak hoş olurdu ama asla tavsiye etmiyorum.
Aynen öyle karşı taraf sana şiddet uygulamazsa karşı şiddete hiç gerek yok. Zaten bu dediğim dışında çocugun ağzını yüzünü kırma seçeneği kalıyor bir tek.

Bana da olmuştu biris karışıyordu sürekli en son boğazımı sıktı bende kavga ettim ciddi hasarlar oluşabiliyor ya sende karşıda gençliğin yanar yapma.

Öf bee. Bir gün anlatırsın ne oldu kavgada ne yaptın karşıya diye. Mevzu severiz kanımızda var ama küçük boyla pek olmuyor :(

Hocam bilerek anlatmadım karşı taraf fazlasıyla zararlı çıktı ama mecbur kavga ettim yoksa etmezdim zaten hiç de güzel bir şey değil bu arada övünmüyorumda adam dövmek güzel değil.

Kavgada cinnet geçirme olayı da oluyor benim kavgam çok uzamıştı ayırmaya çalışan kızıda dövmüşüm.

Kankalar merhaba size yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim, okulda bir çocuk var sürekli bana sataşmakta, bulaşmakta bende bir şey demiyorum hadi işine gibi şeyler diyorum sonra daha da bulaşıyor atarlanıyor dikleniyor. Ne yapmam lazım? Kaba kuvvete de başvuramam bir boks salonuna gidiyorum eğer koç öğrenirse beni kulüpten atar maalesef.

İdareye şikayet et ve sakın kavgaya bulaşma.

Geri
Yukarı