Okulda bana sürekli sataşan birisi var

SivaslıCj

Femtopat
Daha fazla  
Kankalar merhaba size yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim, okulda bir çocuk var sürekli bana sataşmakta, bulaşmakta bende bir şey demiyorum hadi işine gibi şeyler diyorum sonra daha da bulaşıyor atarlanıyor dikleniyor. Ne yapmam lazım? Kaba kuvvete de başvuramam bir boks salonuna gidiyorum eğer koç öğrenirse beni kulüpten atar maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankalar merhaba size yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim, okulda bir çocuk var sürekli bana sataşmakta, bulaşmakta bende bir şey demiyorum hadi işine gibi şeyler diyorum sonra daha da bulaşıyor atarlanıyor dikleniyor. Ne yapmam lazım? Kaba kuvvete de başvuramam bir boks salonuna gidiyorum eğer koç öğrenirse beni kulüpten atar maalesef.

Nefsi müdafaa dışında şiddet önermem idareye başvurun tabii ki de.
Ben bu yaşıma geldim müdüre söyleyemem kafasıyla kavga eden insanlar var aşırı saçma en kolay yoldan kurtulursun.

Siz sert tepki göstermedikçe mutlaka devam edecektir. Başınızı belaya bulaştırmadan def etmek en doğrusu. Bu hareketlerinin kendisine bi statü yarattığına ve ilgi gördüğüne inanıyor. Rakibin yumuşak yerlerini en iyi siz bilirsiniz ama yine de şiddet bir çözüm değil.

Sabretmeye devam et şiddet her zaman ikinci planında bulunsun.
Bulaşıyor derken tam olarak ne yapıyor?

Gidip çocuğu dövme ağzını yüzünü kırarsın ben bile korktum. En iyi seçenek rehber öğretmene veya idareye söylemek olacaktır. Müdüre gitmeni önermem umurlarında bile olmuyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı