Okulda bana sürekli sataşan birisi var

Benzer bir sebebden dolayı okul başında bende kavga ettim ve suçlu ol ya da olma direk uzaklaştırma verdiler. En mantıklı çözüm ilk önce sınıf hocana sonra rehberliğe olmuyorsa artık müdüre gidiceksin ha baktın o da olmuyor ailen ile okula gidip öğrenci hakkında şikayete bulunacaksınız.

Bir şey olmaz ceza alsa da, benim karizma ya da kendi kitabıma ters düşecekse ceza almaya dünden razıyım.
Anlayış ve örnek olma yönünden çok profesyonelsin sanırım. Sen zaten gidip her sataşası konuşanı döveceksen ceza almalısın. :) boşa şiddete oz guvene ve atarlanmalara gerek yok diye düşünüyorum.

Kankalar merhaba size yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim, okulda bir çocuk var sürekli bana sataşmakta, bulaşmakta bende bir şey demiyorum hadi işine gibi şeyler diyorum sonra daha da bulaşıyor atarlanıyor dikleniyor. Ne yapmam lazım? Kaba kuvvete de başvuramam bir boks salonuna gidiyorum eğer koç öğrenirse beni kulüpten atar maalesef.

Fiziksele dönüşmediği sürece sabret.

Anlayış ve örnek olma yönünden çok profesyonelsin sanırım. Sen zaten gidip her sataşası konuşanı döveceksen ceza almalısın. :) boşa şiddete oz guvene ve atarlanmalara gerek yok diye düşünüyorum.

Boş değil dolu şiddet, şiddet nokta atışı olmalıdır.
Ben her olaya şiddetle çözmüorum birini çözüyorum diğer olaylar yumuşuyor.

Geri
Yukarı