Okulda evrim karşıtlığı

Her iki konunun temel başlangıç yasaları bile çelişki zaten birisi sana oldun diyor(kısacası) diğeri ise nasıl bu hale büründüğümüzün kurallarını betimliyor.
Burada konunun tartışmaya kapalı, evrimin bir gerçek olduğunu savunan arkadaşlar var. Ben o kadar dersini gördüm ama varlığına da, yokluğuna da ikna olamadım açıkçası.
Olmadığına inananlar elindeki doneleri paylaşırsa, varlığına kesin gözüyle bakan arkadaşlar da doneleri paylaşırsa zevkle izler veya okurum. (makale, video vs. her şey olur.)
Derslerde de çokça tartışmıştık, zevkli oluyordu. O zamanlar çoğunluk inanmıyordu ve ben olabilir tarafında savunup (ki kendim nötr'üm bu konuda) aklını karıştırıyordum arkadaşlarımın. :)

Burada konunun tartışmaya kapalı, evrimin bir gerçek olduğunu savunan arkadaşlar var. Ben o kadar dersini gördüm ama varlığına da, yokluğuna da ikna olamadım açıkçası.
Olmadığına inananlar elindeki doneleri paylaşırsa, varlığına kesin gözüyle bakan arkadaşlar da doneleri paylaşırsa zevkle izler veya okurum. (makale, video vs. her şey olur.)
Derslerde de çokça tartışmıştık, zevkli oluyordu. O zamanlar çoğunluk inanmıyordu ve ben olabilir tarafında savunup (ki kendim nötr'üm bu konuda) aklını karıştırıyordum arkadaşlarımın. :)

Canlilar evrim gecirirler. COVID varyantindan bitki islahina, bakteri direncinden, kok hucre grafilerine kadar binlerce ornegi var bu durumun. Hala bunun kesinligini kabul etmiyorsan bosa okumussun, derste kim ne anlatti bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlilar evrim gecirirler. COVID varyantindan bitki islahina, bakteri direncinden, kok hucre grafilerine kadar binlerce ornegi var bu durumun. Hala bunun kesinligini kabul etmiyorsan bosa okumussun, derste kim ne anlatti bilmiyorum.
Mutasyon konusuna değindiniz sanırım, yararlı mutasyonlar (gen değişiklikleri). Burada konuşulan evrim bu tarz değil de sanki insanın evrimleşme sürecinden bahsediyor. Onun ile ilgili doneleri merak ettim, 10 senedir bu konu hakkında okumadım, araştırmadım da açıkçası. Yeni bilgiler vardır diye düşünerek sordum yukarıda o şekilde. Gönderin okuyayım bilgileneyim diye ama sizin üslubunuza bakarsak pek de konuşulacak bir şey göremedim. Üslup öğretilemiyor malesef okullarda... (Bu da bizim eğitim sistemimizin eksikliği işte)

Yeni konular

Geri
Yukarı