Okulda kavga etmek istediğim biri var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocalar bir şey yapmıyor ise Milli Eğitim Bakanlığı'na şikayet etmek gerekir fakat hocaların sana takmaması için bence tek yakaladığın bir anda gel seninle konuşalım de at kolunu boynuna samimi gibi sonra diğer elinde sağlam bir tane vur. Sonrasında belki toplanıp seni döver fakat aradan 1-2 kişiyi indirirsen sana da karışacaklarını sanmam.

Hocalar bir şey yapmıyor ise milli eğitim bakanlığı'na şikayet etmek gerekir fakat hocaların sana takmaması için bence tek yakaladığın bir anda gel seninle konuşalım de at kolunu boynuna samimi gibi sonra diğer elinde sağlam bir tane vur. Sonrasında belki toplanıp seni döver fakat aradan 1-2 kişiyi indirirsen sana da karışacaklarını sanmam.

Milli eğitime şikayet etse yeter zaten.

Milli eğitime şikayet etse yeter zaten.
O zaman hocalar, çocuğa takabilir.

Hakaret ettiğimi sanmıyorum yazıda fakat okurum.

Hocam hafta sonları da okulum oluyor bugün kavga edecektim gelip şakasına omuz attı bana, hoşlanmadım bunu tekrar etti sinirlenmeye başladım arkadaşım yanımda yoktu bir kere daha omuz attı hoşlanmadığım söyledim fakat dinlemedi en son yere düşürdüm. Suratına sinirli baktım mesajımı aldı mı bilmiyorum. Tavsiyeniz için sağ olun hocam fakat işe yaramadı. Farklı bir şey bulmam lazım benim de arkam sağlamdır onunki kadar fakat beni sıkıntım şu bu çocuk muşta falan gezdiriyor yanında.
Bıçak ile yakalanır ise zaten direk atılır okuldan. Şikayeti sizin ettiğiniz anlaşılmaz ise en iyi yol bu.

Selam. Kaça gidip gitmediğimi söylemek istemiyorum gizli kalsın. Şimdi okulda serseri tipler var bunlar bayağı varlar. Bir tanesi var beni sinirden kıpkırmızı ediyor bazen elim titriyor o derece. Ve bu şahsa çok kıl oluyorum örneğin gelip aniden enseme vuruyor gözlüğümü alıyor el şakaları yapıyor bu çocuğun kaç tutanağı var belli bile değil. O derece yani kavga yanlısı biri değilim fakat bu laftan anlamıyor. Şimdi size anlatayım sizde kıl olacaksınız. Örneğin sınıftan çıktım onu görüyorum yanında serseri arkadaşlarıyla birlikte geliyor durdu yor yanımda bana tip tip bakıyor. Bende ona bakıyorum sonra mal ya deyip gidiyor ve sınıfa giriyor gözlüğümü alıyor camına dokunuyor parmak izi vesaire oluyor hep. Ne yapmam lazım artık hocalara söylemekten bıktım söylüyorum tutanak tutuyorlar ya da uyarıp bırakıyorlar. Sonra okul çıkışı gel senle konuşalım deyip dövmeye kalkıyor. Ona karşı durabilirim hatta dövebilirim fakat 3-4 kişi gelirlerse evet doğru söyleyeyim döverler. Bir arkadaşım var kardeşim gibi yakındır bana onunla onu pert ederiz ama onunla yüzleşmek istiyorum sizce ne yapmalıyım? (not olsun kavga yanlısı değilim onunla 5-6 defa konuştum hala laftan anlamıyor)

Kendilerine hiçbir güveni olmayan standart zargana tipler. Kendilerine hiç güvenmeyen arkasına güvenen bir canlı türüdür.

Teke tek çıkmakta sorun yok fakat bu elemanlar tek gezmiyor ki birine vursan biri çıkıyor benim çevrem daha geniş olsa bile birine haber verene kadar karşımdakiler 10 kişi oluyor zaten çok bulaşmayın.

Benim tecrübem dövmektendir kendimi savunmak iyi değil sadece vururum savunmak için ne gibi şeyler yapmam lazım kendimi savunmak için. Bir de köpeğim var. Ben Kürtlerin dolu olduğu bir bölgedeyim ilçedeyim hatta Kürt kardeşlerimize laf atmıyorum ama Kürtlerin çoğunluğu şafi ve burada bir yanılgı var köpeğe haram diyorlar. Ve köpeğime saldırmışlığı da var.
Kumburgaz veya Selimpaşa'da mı oturuyorsunuz. Zamanında ben de Kumburgaz'da oturuyordum ve çok zorbalığa mağruz kalmıştım.

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim az önce eve geldim ve çocuğun yanında arkadaşı vardı kendi arkadaşımla ağızlarının payını verdik. Kendileri mesajı çok güzel aldılar cebindeki muştayı da aldım benim oldu şükür. Okulda artık öyle salak salak hareketlere de son verdi dövdüm geldi özür diledi arkadaş olduk. Herkese teşekkür ediyorum. :D

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim az önce eve geldim ve çocuğun yanında arkadaşı vardı kendi arkadaşımla ağızlarının payını verdik. Kendileri mesajı çok güzel aldılar cebindeki muştayı da aldım benim oldu şükür. Okulda artık öyle salak salak hareketlere de son verdi dövdüm geldi özür diledi arkadaş olduk. Herkese teşekkür ediyorum. :D

Kötü bir çözüm ama artık olan olmuş polise şikayet etseydin o şahsı olurdu.

Ağızlarının payını verdik diyorsunuz sonra dövdük diyorsunuz cebindeki muştayı aldım benim oldu diyorsunuz sonrada arkadaş olduk diyorsunuz aynen kardeşim bana bir touch Blue alsana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı