Okulda tehdit edildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem karşı koyamıyorsun bırak dövsün. Sonra gider darp raporuna alır savcılığa gidersin ya da bana dokunursan polise giderim falan de.
Açıkçası bu tiplere havlayan köpek gibi davranmak lazım. Havladıkça üstlerine gideceksin.

Çakıyı çektikleri anda kaldırım taşı ile bayıltabilirsiniz.
Bayıldım buna.

Arkadaşlar ben bir şey fark ettim 2 yıldır bu tipler hiçbir kavgaya bulaşmadı veya idarelik olmadı muhtemelen sadece korkutmak amaçlı ve bunun gibi basit bir olay yüzünden okul hayatlarını bırakıcaklarını sanmıyorum böyle serseri zarganalar -3 IQ oldukları için 2 günde böyle olayları unutucaktır tahminimce sizin sayenizde bu gece rahatça uyuyabileyeceğim çok sağ olun.

Arkadaşlar ben bir şey fark ettim 2 yıldır bu tipler hiçbir kavgaya bulaşmadı veya idarelik olmadı muhtemelen sadece korkutmak amaçlı ve bunun gibi basit bir olay yüzünden okul hayatlarını bırakıcaklarını sanmıyorum böyle serseri zarganalar -3 IQ oldukları için 2 günde böyle olayları unutucaktır tahminimce sizin sayenizde bu gece rahatça uyuyabileyeceğim çok sağ olun.
Sen uyu ama sıra onlarda tehtit ettikleri anda yanına 1-2 şahit alıp ailen ve şahitlerin aileleri ile polise gideceğini söyle titreye titreye ağlayarak uyusunlar.

Bu olayın nereye gideceğini çok merak ediyorum, okul'da çakı nedir 😀 Aklıma bir konu geldi, adam kavgaya gidiyordu ve dayak yedikten sonra konu açıyordu Sosyal'de. Linkini bulamadım.
Buldum konuyu.
Ayrıca bu konu'da troll gibi geldi. Ne bileyim, öyle gibi işte.

Son düzenleme:
Git okul müdürüne şikayet et. Seni hiç kimse öldüremez. Adalet var ülkede, bir insana zarar vermek 20-25yıldan müebbete kadar hapis cezası var. Gözdağı veren tiplerle benim de 6.,7. sınıfta başım belaya giriyordu, sağ olsun okuduğum ilkokulun bekçisi yani güvenlik görevlisi beni korumuştu. Sen de okul müdürü. Rehberlik ve okulunun güvenliğine söyle, eğer tehditler artarsa polise ihbar et okulun adresini ver bak bir daha çakıyla seni tehdit ediyorlar mı? Hiç kimse kimseden üstün değildir. Herkes aynı yasalar çerçevesinde hayatını yaşıyor. Onlar sana gözdağı verip özgüvenini kırmaya çalışan tipler, sen özgüvenini koruyup başın dik olursa ve ders notların da iyi olursa seninle uğraşmazlar.

Ah intikam ne güzel şey ortalık karışırken al bu listeden şarkı seç dinle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı