Okulda tehdit edildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Reis , durduracak gücün yoksa niye şikayet ediyon sana zararı yoksa etme , bir de onlar çakı taşırken sen neden taşımıyorsun bıçaklanana kadar bekleyeceksin herhalde.
Ozaman bende profil fotoğrafım hayrına yanımda kılıç taşıyorum. Karışanın kellesini alırım!

Merhaba, bugün her sınıfta olan o deli kız gruplarından birini dersten kaçıp tuvalete gittikleri için şikayet ettim ve hoca onları idareye götürdü. Sonrasında 3-4 tanesi bir şey demedi ama 2 tane kız gelip bana küfür edip, okul çıkışında seni bulup döveriz falan diyor. Kızlardan korkmuyorum ama erkek arkadaşları aşırı serseri ve güçlü tipler, yanlarında çakı bile taşıyorlar. Yani ne yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olun en fazla 1 gün zamanım var. Ayrıca 7. sınıfım.

Yanında bıçak taşıyan 10 kişiden 9'u karşının korkacağı ve hava atmak için taşıyor :D

Erkek arkadaşları dövecekler seni büyük ihtimal, ya okul degiştir ya da dövecekler yani kaçamazsın dayagını ye otur bir daha da bulaşma, dayak yiyince ailene falan anlatma konu uzamasın yapacak bir şey yok.
Yaşınız kaç, çünkü bu öneri aklı başında, yaşını almış birinden çok benzer durumlardan çok muzdarip olmuş, aynı yaş gurubundan birinin söyleyeceği bir şey.

Üstüne gidilmez ise çözülemez. Bu daha sorunu örtmez, daha beter eder.

Abi o değil de vallahi o çocukların karşısına çıkasım geldi. Nerede oturuyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Koca forum 7. sınıf kavgasına mı gideceksiniz?😀 Yapmayın yahu kaç yaşında adamlarsınız bunun şakasını bile yapacak yaşı geçmişsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı