Okulda tehdit edildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz zor fakat senin ses kaydını almalarını sağlarsan saniyesinde disiplinlik olurlar.

15 mesajdan dolayı bende şüpheliyim ama troll olsa bile canım sıkılıyor.

2-3 çapulcu mu hayatını etkiliyor? Daha çocuksun, ileride hatırlayıp utanacağın şeyleri kurgulama kafanda.

Biraz zor fakat senin ses kaydını almalarını sağlarsan saniyesinde disiplinlik olurlar.

15 mesajdan dolayı bende şüpheliyim ama troll olsa bile canım sıkılıyor.

Ben fazla Technopat'ta takılmıyorum zaten yaşım küçük olduğu için nasihatta veremiyorum ama troll olmadığıma yemin edebilirim.

Çabuk rehberciye koş bekleme cidden bende aynısını yaptım bir daha döveriz falan derlerse yine söyle bizde rehberci bizim yerimize dava açıyor sizde nasıl bilmiyorum ama.

Çok komik konu ya :D kardeşim 7.sınıfım diyorsun. Çocuksunuz daha. Allah bilir o kızların erkek arkadaşları olacak çocuklar gece korkup anneleriyle uyuyorlardır. Veya kendi popolarını silmeyi falan yeni öğrenmişlerdir. Rahat olun, çocukluğunuzu yaşayın arkadaş.

Çabuk rehberciye koş bekleme cidden bende aynısını yaptım bir daha döveriz falan derlerse yine söyle bizde rehberci bizim yerimize dava açıyor sizde nasıl bilmiyorum ama.

Bahsettiğim kızların rehberle araları çok iyi günde 3-4 kere sohbet ediyorlar.

Bahsettiğim kızların rehberle araları çok iyi günde 3-4 kere sohbet ediyorlar.

O biraz sıkıntı ama ses kaydı almaya çalış bence uyanık ol. Eve bir yerin morarık gitme yeter ileride hatırlamayacaksın zaten, rezil olurum falan gibisinden düşünme.

Olur öyle şeyler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı