Okulda yaşadığınız tuhaf olaylar

botstepz

Centipat
Hocam ilk 6 kelime hariç kalanını açıklar mısınız? Mesela kepenkleri nereye taktılar?

Okul kapısından girince direk sağ taraflarda sınıflar başlıyor mesela orada direk kepenk vardı. Kantine inmek için kullanılan merdivenlerinde önünü kepenklerle kapamışlardı. Son olarak üst katta ki sınıflara gitmek için gereken yeri kepenklerle kapattılar. Sabahları 90 kişi falan oluyor zaten toplasanız 10 metre karelerik alan bırakılmıştı. Ankara da yaşadığım için zaten kışları -10 dereceleri buluyor ama acımıyorlardı Allah'tan başka okula nakil aldırttım da kurtuldum o okuldan.

Brainstorm

Centipat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Biriyle kavga ettim bir ben ona vurdum bir o bana gülüştük ve dağıldık ne oldu hangi güç bizi ayırdı anlamadım🤔

blavlmao

Centipat
Makaleler
1
Yer
Buradayım ama görürsen
6. sınıfta sıkılmıştık montları giydik sürtüşerek ısı üretiyoruz, nöbetçi hoca yakaladı, müdür yardımcısının odasına gittik. Kızlar vardı, bizim müdür yardımcısı onları kendi koltuğuna oturtmuş, tatlı tatlı konuşuyor. Biz geldik "Neaptınız lan siz!" diye atarlandı. Onlar koltukta otururken bize yaptığımız şeyi bir daha yapmamızı istedi, oda da camlı, tüm kat bizi izledi sürtüşürken. Yanlış anlamayın soğuktu ısı üretiyorduk.

Emrella

Centipat
Makaleler
1
Yer
RAZER™ Fabrikasında.
Arkadaşımın kafasına sırayla vurulması.

Emrella

Centipat
Makaleler
1
Yer
RAZER™ Fabrikasında.

saphary

Decipat
Makaleler
4
Bir Arkadaşımın var dı şu an çok konuşmasakta eskiden vu tarz bir soruyu ona şöyle sordum.

"Sizin okul garip bir yer hiç tuhaf bir şey gördün mü?"

Bana hayatın için okulda halen nasıl yapılmadığını anlamadığım şekilde biraz komik biraz ciddi ses tonu ile

"Sınıfta çeken vardı" dedi.

Anlatınca sordum nasıl yakalanmamış diye.

Montun içinden çekmiş.
Neyi çekiyormuş yahu? Perdeyi mi?

Yukarı