Okulda yaşadığınız tuhaf olaylar

Kordona yüzünden sınıfta çoğu zaman tektim. 12. sınıfta millet gelmemekle iyi etmiş, bi' enayi bendim.
Bir de okulun lavabosunun dibine birisi kaka yapmıştı.

8.sınıfta İngilizce hocası bana köpek oğlu köpek demişti ödevimi yapmadım diye bende sen bilmem ne çocuğusun ben söylüyor muyum? Diye bağırdım hocaya sınıfta bir sessizlik oldu sonra müdürün yanına gitti direk müdür benimle konuştu dedim böyle yapıyor bize dayanamadım öyle söyledim dedim müdür beni affetti o hocada okuldan atıldı. Ciddiyim gerçek bu arada.

6. sınıfta S. mat hocası tarafından son derste 1dk erken toparlandığım için iki taraflı tokat yemiştim ve 300 soru çözme ödevi vermişti. Ağlamıştım. Aynı gün de S. mat'tan 53 aldığım açıklanmıştı :D Ben de anneme 53 aldığım için ağlıyorum dedim ama nota ağlamayacak kadar umursamaz olduğumu biliyordu maalesef :D Hocaya bir şey yapmadık bir daha yaparsa şikayet ederiz falan diye ama öbür sene kalbinde rahatsızlık çıkmıştı :D Allah'ın sopası yok.

8.sınıftaydık Ömer diye çok çevik ama boyu 1.65 falan olan bir arkadaş vardı
Bir de sınıfta sınıfın ağa babası Hasan diye bir arkadaş vardı bu çocuk o zamanlar 1.80 falandı dev gibi birşeydi bunlar bir gün çok fena kavga ettiler sınıfın içinde kavga ederken bir ara benim sıramın önüne geldiler demirden bir kalem kutum vardı Hasan kalem kutusunu alıp Ömer'in kafasında parçalamıştı her yer kan falan olmuştu.

Bizim okulda bir fen hocası çok deney yapardı diğeri çok az. Deney yapmayan hoca diğerini kıskanıyor ve sınıfla deney yapmaya karar veriyor o deneyde de amonyak kullanılıyor bizim bir arkadaşta amonyağı koklamış bayılmıştı ambulans gelip götürmüştü.

Okulda ülkeler arası savaş olmuştu. Okula çok fazla Suriye'li gelmişti ve grup olmuşlardı. Bizim kız arkadaşlarla uğraşıyorlarmış. Okulda yayıldı olay birkaç gün plan yapıp 3-4 sınıf toplanıp o grubu dövmüştük. Çıkışta olay yaşanıyordu sürekli yaklaşık 1 ay boyunca çıkışta polisler beklemişti.

Okulda ülkeler arası savaş olmuştu. Okula çok fazla Suriye'li gelmişti ve grup olmuşlardı. Bizim kız arkadaşlarla uğraşıyorlarmış. Okulda yayıldı olay birkaç gün plan yapıp 3-4 sınıf toplanıp o grubu dövmüştük. Çıkışta olay yaşanıyordu sürekli yaklaşık 1 ay boyunca çıkışta polisler beklemişti.

Klasik suriyeliler.

Yeni konular

Geri
Yukarı