Okulda yaşadığınız tuhaf olaylar

Hocam ilki ciddi olsun. 6. sınıfa gidiyordum. Okulda futbol turnuvası vardı. Herkes dışarıdaydı. Bende tuvaletim gledi diye tuvalete çıktım. Okul 5 katlı ve giriş katında yok o yüzden bir üst kata çıktım. Tuvaletin kapısının önüne geldiğimde tuvaletten dışarıya kan çıktığını gördüm ve bir sürü hoca tuvaletin etrafındaydı. Beni gördüler ve kovdular. Sonradan öğrendim ki 2 tane 8. sınıf kız meselesi yüzünden kavga etmiş sonra biri diğerini tuvalette bacağından bıçaklamış.
Vay be ondan sonra bıçaklayan kıza ne oldu biliyor musun?

Hocam 8. sınıfa gidiyordum. Sınıfta çelimsiz ama kendini çok bir şey zanneden biri vardı. Her gün okuldaki başka kızlarla konuşuyordu. Bir gün bu çocuğun çıktığı kız başka bir çocuk ile fotoğraf attığı için okulda kavga çıkarmıştı. Diğer çocuğa koridorda ailevi küfürle bağırmıştı ve bizim koridorumuzda müdür odası vardı.
Vay be ondan sonra bıçaklayan kıza ne oldu biliyor musun?
Hocam kız bıçaklamıyor. Bir çocuk kız meselesi yüzünden başka bir çocuğu bıçaklıyor.

Hocam 8. sınıfa gidiyordum. Sınıfta çelimsiz ama kendini çok bir şey zanneden biri vardı. Her gün okuldaki başka kızlarla konuşuyordu. Bir gün bu çocuğun çıktığı kız başka bir çocuk ile fotoğraf attığı için okulda kavga çıkarmıştı. Diğer çocuğa koridorda o***** ç***** diye bağırmıştı ve bizim koridorumuzda müdür odası vardı.
Çocuk herhalde disipline gitmiştir veya annesi ve babası çok fena dövmüştür.
Hocam 8. sınıfa gidiyordum. Sınıfta çelimsiz ama kendini çok bir şey zanneden biri vardı. Her gün okuldaki başka kızlarla konuşuyordu. Bir gün bu çocuğun çıktığı kız başka bir çocuk ile fotoğraf attığı için okulda kavga çıkarmıştı. Diğer çocuğa koridorda ailevi küfürle bağırmıştı ve bizim koridorumuzda müdür odası vardı.

Hocam kız bıçaklamıyor. Bir çocuk kız meselesi yüzünden başka bir çocuğu bıçaklıyor.
Çocuğun zihinsel veya bedensel hastalığı mı vardı normal bir insan böyle yapmaz bence.

Sınıfta arka kısımda meyve suyu kutusu ile maç yapıyorduk. Tabii 5 kişiyle falan değil 20 kişiyle daracık sınıfta :) sonra arkadaşım poşetinden topunu çıkardı hayır diyemedik başladık oynamaya işte herkes gol atmanın peşinde bende pas vermemek için gelişine vurmuştum top pencereye çarpmıştı.(yaşım Max 15 o zamanlar )

Ortaokulda 1 kızın bacağını 1 kızın da kolunu çatlatmıştım. Bi' gün klasik zile az kalmış sınıfa çıkacaktım geldim kapıya, bizim sınıfın hatta okulun o zamanlar kızları kapı başında durup koridoru keserler(Orda genelde hep bi heyecan, koşuşturma, eğlence olurdu. ) sohbet falan ederlerdi. İşte öyle bir gün zile az kaldı sınıfa girecektim kapı tıkalı böyle 5-7 kişi falan var. Dedim ilk önce "Çekilir misiniz" yok gelde çek falan. Bir kaç kez daha dedim kibarca yok olmuyor. Sonra döndüm ben çekilin demeye başladım. Yok yine çekilmiyorlar. E tabi o zamanlar bende sinirliyimdir yine çok güzel sabretmişim. En sonunda artık çekilin lan demeye başladım, tekrar ettim bir kaç kez daha. Yok hocam çekilmiyorlar. Dedim en son günah benden gitti ben yeteri kadar uyardım. O yılki sınıfımızın 1.5 - 2 - 2.5 metre falan karşısında duvar vardı. Gittim geri geri. Dedim günah benden gitti çekilen çekilir, kalan kalır ben durmam, umrumda değil. İşte ben o mesafeden koşmaya başladım. Demiştim durmam diye. Durmadım da. Kızların çoğu çekildi ben koşarken, bi kısmı çarpışmadan hemen önce çekildi. Birisi orta direk gibi dikildi kaldı. Bende bir çarptım buna. Üff kız uçuyordu bende baya ağırımdır kız beni kesemedi tabi o hızla. O uçarken bende o hızla ileriye giderken ayağı diz kapağımın altına çarptı. Hooop bende üstüne düşüverdim hal böyle olunca. Ertesi gün bi' baktım kızın bacak alçıda.
Ya o bahsettikleriniz kadar gıcık bir tipleme yok. Kapıda karşılıklı durur, kollarını kenetlerlerdi. Kimse giremiyordu içeri. Ben de bir kere dediğiniz gibi yardırmıştım üzerlerine, sizinki gibi bir hadise olmadı ama. Surat surata çarpışmıştı saflar.

Geri
Yukarı