Okulda yaşadığınız tuhaf olaylar

Son bir tane daha yazıyorum ve onu da gizleyeceğim. Yine 8. sınıfa giderken okulda benim yaşıtım bir çocuk vardı. Boyu uzun ortalama yakışıklı bir çocuktu. Çocuk bizden bir yaş küçük yarı Rus bir kıza aşıktı. Çocuk yanlış bilmiyorsam birkaç kez çıkma teklifi etti ve reddedildi. Sonrasında kıza banyoda çekildiği boydan bir çıplak fotoğraf atmış. Kızda bu fotoğrafı okulun itiraf sayfasına atmış. Akşam bu itiraf sayfasında çocuğun fotoğrafı paylaşıldı ve tüm okula yayıldı. Bu olaydan sonra bir daha çocuğu okulda görmedim.

Okulun merdiven (tutamaç) demirlerinin altında beton duvar vardı. Alan daha geniş olduğu için öğrenciler oradan kayıyordu. (Merdivenlerin tutamaçından.) 1. katta kaymaya başlayan öğrenci merdiven boşluğundan 1.5 kaç düştü. 1. kattan -1'e giden merdivenlere. Bu olay da ben tam köşeyi dönerken oldu. Tabi sonra okul ayağa kalktı. Öğretmenler vs. meraklı öğrenciler oldu. Sonuç olarak o öğrenci kafasına 6 (tam hatırlamıyorum.) dikişle kurtuldu.

Son bir tane daha yazıyorum ve onu da gizleyeceğim. Yine 8. sınıfa giderken okulda benim yaşıtım bir çocuk vardı. Boyu uzun ortalama yakışıklı bir çocuktu. Çocuk bizden bir yaş küçük yarı Rus bir kıza aşıktı. Çocuk yanlış bilmiyorsam birkaç kez çıkma teklifi etti ve reddedildi. Sonrasında kıza banyoda çekildiği boydan bir çıplak fotoğraf atmış. Kızda bu fotoğrafı okulun itiraf sayfasına atmış. Akşam bu itiraf sayfasında çocuğun fotoğrafı paylaşıldı ve tüm okula yayıldı. Bu olaydan sonra bir daha çocuğu okulda görmedim.
Çocuk çok fena rezil olmuşturrrrrr.

Okulda değil ama:
Gece yarısı yurttan kaçmıştık, çiğ köfte almaya. Okulun son haftası işte. Saat 2-3 falan. 4 bile olabilir. Neyse, giderken bir tane kahvenin önünden geçtik(kafe değil kahve). Adam bizi içeri davet etti. Yolumuz var falan dediysek de çok ısrar etti geçtik oturduk. Adam oralet-çay falan yaptı bize, onları içerken biraz da sohbet ettik sonra teşekkür edip gittik. Arkadaşın birini de yurtta bırakmıştık yangın kapısını açsın diye. Uyanamadı başta, daha sonra geldi.

Niye tanımadığı birini davet ettiler ki hocam merak ettim şimdi, öğrenci olduğunuzu falan mı anladı?

Bizim sınıfta 3 zeki kişi vardı, ben soru için kalktım kalemim yoktu, istedim 1 zeki çocuktan attı atarken diğer zeki çocuğun kafasına vurdu. Acaba o çocuğa mesaj mı veriyordu?

Hocam bizim okulda da olmuş böyle birşey biz gelmeden önce. Yanlış hatırlamıyorsam okuldan ban yemişlerdi.
Ve hocam kendi okul ortamım ve tanıdığım kişilerden biliyorum böyle şeyler mümkün. Olabilir yani

Yeni konular

Geri
Yukarı