Okulda zorbalık uğramak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abin varsa çağır dövsunler bir güzel kardeşime de aynısını yaptılar çocuğun üstüne 5 kişi yürüdüler sonra gelip bana anlattı ben uzaktan izledim aynısını yaptığı anda çıkıp dayak attim bir guzel. Sonrasında yanına bile gitmediler.

(Bu arada unutmadım Discord'dan arkadaş ekleyeceğim ama belki bugün ekleyemem)

Kendini bir sporda geliştir ben mesela 3 yıldır kick boks ile uğraşıyorum kendimi geliştirdim sinifta kimse karışamıyor bile eskiden senin gibiydim bende.

Diren gerekirse kavga et 1 kere dayak yersin ama bir daha bulaşamazlar dişini göster yani korkma!

Hocam böyle konuları çok yaşadım. Eğer İzmir içindeyseniz gelip döveyim :D. Şaka bir yana eğer herhangi bir şiddet varsa buna karşılık veriniz aksi halde gariban insana yapmadıklarını bırakmazlar eğer karşılık veremeyecekseniz idareye veya yetkili kişilere bildirin. Ama tavsiyem zorbaya zorbalık yapmanız özel bölgesine bir tekmeye bakar yerde kıvranması korkmayın ve gücünüz yettiğince saldırın.

Kendini ezdirdigin sürece bu böyle devam eder. Sana vurana sen de vuracaksın bu kadar basit.

Hocam böyle konuları çok yaşadım. Eğer İzmir içindeyseniz gelip döveyim :D. Şaka bir yana eğer herhangi bir şiddet varsa buna karşılık veriniz aksi halde gariban insana yapmadıklarını bırakmazlar eğer karşılık veremeyecekseniz idareye veya yetkili kişilere bildirin. Ama tavsiyem zorbaya zorbalık yapmanız özel bölgesine bir tekmeye bakar yerde kıvranması korkmayın ve gücünüz yettiğince saldırın.

İzmir'in en elit kekolarin bulunduğu semtte yaşıyorum bir de meslek lisesindeyim :D bunlar bosa havliyorlar bir vursan duvara yapışacak tipler 30 kilo bir şeyler zaten anca arkasına güvensinler bir tane çıkıyorsun sümük gibi yapisiyorlar yere.

İzmir'in en elit kekolarin bulunduğu semtte yaşıyorum bir de meslek lisesindeyim :D bunlar bosa havliyorlar bir vursan duvara yapışacak tipler 30 kilo bir şeyler zaten anca arkasına güvensinler bir tane çıkıyorsun sümük gibi yapisiyorlar yere.

Hocam öyleler gerçekten ya tek yumrukluk canları var ama garibana maydanoz olmayı biliyorlar.

Hocam öyleler gerçekten ya tek yumrukluk canları var ama garibana maydanoz olmayı biliyorlar.

Evet bizim sınıfta çok öyle insanlar sustukça iyice üstlerine gidiyorlar boylelerini alıp bir güzel neyse arkadaşta kendini ezdirmesin diklensin havlarlar susarlar geri merak etme vurursa sende vur adam gibi kavgani et korkma sonra zaten karışmayı bırakırlar.

Selam, ben spor lisesine gidiyorum. Derslerim kötü ama görseniz çok efendi birisiyim. Saygiliyim. Kavga etmeyi bilmem, kavga nedir bilmem. Bu liseye gittim, lise 2'deyim, keşke derslerime calissaydim da bu durumlara düşmeseydim. Hani beni dışlıyorlar, hani bana laf attiklarinda laf atmaya korkuyorum.

Moderatörler lütfen küfürden dolayı ceza vermeyin ama...
Bunların yaptığı... Çocukluğudur...nkliktir adiliktir.
Ama sorun sende de olabilir insanlar kendilerinde değil başkalarında suç arar bende dahil herkes.
Adam topla illa kavga edeceklerse vur döv ne bileyim bir şeyler yap bilmiyormuşsun o zaman internetten detaylı video izle.
Git hocaya söyle.
Durumun varsa ailene özel okula göndermelerini söyle ocak ayında bursluluk sınavları başlar özel okulların kazan git derslerine çalış öyle liselerde bıçaklı kavga çok olur.
Hayatını kurtarırsın ders çalışıp özele gidersen.
2-3 tiki öğrenci ile takılmak 50 kişilik bıçaklı kavgadan iyidir.
Üniversitedede rahatlarsın.

Selam, ben spor lisesine gidiyorum. Derslerim kötü ama görseniz çok efendi birisiyim. Saygiliyim. kavga etmeyi bilmem, kavga nedir bilmem. Bu liseye gittim, lise 2'deyim, keşke derslerime calissaydim da bu durumlara düşmeseydim. Hani beni dışlıyorlar, hani bana laf attiklarinda laf atmaya korkuyorum.
Hocam bende de aynı şekilde. Ben sadece onları geçiştiriyorum fakat bu da geçiçi bir çözüm bundan sonra karşılık vermeye başlaman lazımç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı