Okullar açılır mı?

15 şubatta okullar açılacak diyorlar, ziya Selçuk da bu konuda epey bir ısrarcı. Siz ne düşünüyorsunuz okullar açılır mı?
Açıkçası benim düşüncem açılacağı yönünde, tabii liselere. Çünkü ülkenin eğitimdeki tek amacı sınav yapmak, sınavlar onlar için çok önemli. Hele ki liselilere. :D
alın bu da vaka sayılarının grafiği:
Son açıklanan vaka sayısı yani dün 7.103, grafik yukarı çıkıyor gibi yavaştan.

Eki Görüntüle 855325

Açmamaları lazım. Ama gel de anlat bunu. Olması gereken öğrencilerin seneye bir daha okuması.

Açmamaları lazım. Ama gel de anlat bunu. Olması gereken öğrencilerin seneye bir daha okuması.

Kimse bir daha okumaz kardeşim, sen amma toz pembe düşünüyorsun. Öyle hahaha 1 yıl bir öğrenci için ne kadar önemli bir süre değil mi? Açılacaksa 8 ve 12 açılsın diğerleri açılmasın, emin olun gelecekte okuyup büyük adam olacak insan bu kötü durumu çoktaaaaan fırsata çevirdi bile. Siz de hala açılsın açılmasın deyin.

Niyetleri para yerine sağlık olsaydı kapalı kalırdı. Kesinlikle açarlar gibime geliyor. 2 3 ay kapalı kaldı paraları azalmıştır. Allah korusun azalırsa istediklerini yapamazlar. Biz hastalanalım önemli değil.

Niyetleri para yerine sağlık olsaydı kapalı kalırdı. Kesinlikle açarlar gibime geliyor. 2 3 ay kapalı kaldı paraları azalmıştır. Allah korusun azalırsa istediklerini yapamazlar. Biz hastalanalım önemli değil.
Okulların açık olunca nasıl hükümete para akıyor? Vergiler dışında. Zaten okullara bir kısım bütçe sağlayanlar belediyeler, belediyeye ise hükümet.

Her şey bilim kuruluna bağlı. Bilim kuruluda gayet mantıklı düşünen bilgili insanlar. Açılacaktır muhtemelen ama her sınıfa değil. 12. sınıf, 1, 2. sınıflara açılır. Belki bir ihtimal 8. sınıflarada onun dışında diğer sınıftaki öğrencilere açılacağını düşünmüyorum.

Okulların açık olunca nasıl hükümete para akıyor? Vergiler dışında. Zaten okullara bir kısım bütçe sağlayanlar belediyeler, belediyeye ise hükümet.
Demek istediğim o değil. Milyonlarca TL akıyor demiyorum. Her türlü kantinler, servisler, özel okullar, dershaneler, etüt merkezleri falan az buçuk bir şeyler getiriyordur.

Geri
Yukarı