Okullar açılıyor, ne düşünüyorsunuz?

@perfectoo her lise turunun zorluk seviyesi ayni degil tabii. Ben meslek lisesinde okudugum icin ona gore yazdim. 9. sinifta calismayarak rahat bir sekilde gecmistim, 10. sinifta edebiyat disindakiler kolaydi. 11'de matematik gormedim zaten ve kultur derslerinin sayisi az oldugu icin fazla sallamadim.

Ben iyi bir meslek lisesindeyim. Lisenin puanı bazı fen liselerinden yüksek. Yüzde 8.13'lük yüzdelik dilim ile girmiştim 2020 yılında. Korona yeni çıktığında. Sayısal ağırlıklı bir lise.

Ben iyi bir meslek lisesindeyim. Lisenin puanı bazı fen liselerinden yüksek. Yüzde 8.13'lük yüzdelik dilim ile girmiştim 2020 yılında. Korona yeni çıktığında. Sayısal ağırlıklı bir lise.

Sadece bolum derslerinde basariliydim ben. Yani digerleri hakkinda detaylica cevap verecek bilgim yok.
Hocalarin dedigi ve gozlemledigim kadari ile 10. sinif en zorlu sene.

Sadece bolum derslerinde basariliydim ben. Yani digerleri hakkinda detaylica cevap verecek bilgim yok.
Hocalarin dedigi ve gozlemledigim kadari ile 10. sinif en zorlu sene.

Bilemiyorum 10. sınıf en zoru olabilir. Okulda sadece ben takdir belgesi almıştım karne töreninde. İnşallah 11. sınıfı çok güzel çalışarak geçerim.

Okullar açılıyor ne düşünüyorsunuz? Bu yaz tatili nasıl geçiyor? Ben genelde çalıştım.
Bütün yaz arkadaşlarım forza oynarken bende gta san andreas oynadım, kimse de halimi hatrımı yazmıyor, kısacası Tek, çöp sistem ile geçti tatilim.

Geri
Yukarı