Okullar açılıyor

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum mesela okul içinde (lise) telefon tablet gibi araçların interaktif etkinlikler, çalışmalar gibi konularda çok yardımcı olacakken Instagram, TikTok gibi saçma sapan şekilde zamanını boşa harcayan insanlar nedeniyle normalde çok işe yarayacak cihazların kullanılmamasını yasaklanmasını çok kötü buluyorum aslında bir çaresi ve çözümü bulunsa bu gibi aygıtların okul yararına kullanılabilmesi gerçekten çok mantıklı olurdu.

Size katılıyorum. Sınıfta küfürlü video açan maymun yüzünden telefonun yasaklanması çok can sıkıcı bir şey.

Nasıl bir yerde eğitim gördünüz bilmiyorum ama benim eğitim öğretim hayatımda bir tane bile kalitesiz öğretmene denk gelmedim. Devlet okullarında okudum/okuyorum.
Şanslısın o zaman. Zaten iyi öğretmen gelmesi şans işi. Birine kötü gelir o derste kötü olur sonra o çocuk azar işitir. Ama genelde suç yüksek ihtimal öğretmendedir. Mesela benim ingilizce öğretmenim vardı bi tane. Hiç ingilizce dinlemek istemezdim sonra onun sayesinde ingilizcemi çok geliştirdim. Geliştirmeye de devam ediyorum.

Size katılıyorum. Sınıfta küfürlü video açan maymun yüzünden telefonun yasaklanması çok can sıkıcı bir şey.
Vay be okulda öğle arasında Clash Royale oynayan arkadaşları izlemek için gittiğim anda öğretmenin içeriye girip sadece beni disipline yollaması :(((

(Arkadaş sadece okulda oynayarak Clash Royale da 4500 kupa olmuş. Çıldıracam Ben gittiğimde mi hocayı çağırıyorlar acaba?)

Nasıl bir yerde eğitim gördünüz bilmiyorum ama benim eğitim öğretim hayatımda bir tane bile kalitesiz öğretmene denk gelmedim. Devlet okullarında okudum/okuyorum.
Şaka olabilirsiniz diye düşünüyorum hatta öyle ki okuma yazmayı da öğrenememişsiniz. Her neyse göz ardı edilen listeme hoşgeldiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı