Okullar açılıyor

Alan seçimi olduğu için sınıflar değişti. Gerçi sosyal bir insanım bir yandan da o konuda mutluyum ama şöyle bir sorun var ki bizim ufak bir zeka kırıntısı bile bulamadığım müdür efendi sağ olsun daha sınıfım belli değil 😀 Okula 1 gün kalmış daha sınıfım belli değil... Böyle saçma iş mi olur arkadaş? Ders konusunda sorunum yok, çok şükür çözdüm.

Benim okulumun biteli 5 yıl olmuş siz neyden bahsediyorsunuz? Neyin öznelinden bahsediyorsunuz? Benim dediğim son 6-7 yıl içerisinde doldurulan saçma sapan torpilli öğretmenler. Oturup buraya destan yazmanın manası yok, forumda açılan konulara bile göz atsanız yeterli. İktidar eleştireyim diye bir çabam yok ancak her yönden onlara ucu dokunuyorsa sorun bizde değil onlarda demek oluyor. Ayrıca eleştirecek olsam bu forumdan uzun süreli bir ceza alırım emin olun :)
Bu düşüncenizi o zaman daha net aktarın. Son 5 yıl içindeki öğretmenler tüm öğretmenlerin %70'ini oluşturmuyor çünkü.

İyi forumlar okullarla ilgili bir konuyu bu muhabbet ile doldurmanın anlamı yok. Herkesin haklı olduğu yerler var...

Tüm cümleye de böyle cevap verebilir misiniz? Adam sadece ne düşünüyorsunuz diye sormuş ve ek bilgi vermiş? "okul nasıl gidiyor lan" demesini mi bekliyordun?

Geri
Yukarı