Okullar kapanır mı?

Kapanmaz. Sınıfındakiler test yaptırmadılarsa sınıfının kapanmaması normal.
Yaptılar 2 kişi pozitif.
Forumda gördüğüm ve okullar açıldığı gibi kapanacak diye söyliyen insanlara kapanmıycak diye demekten bıktım.

Evet pek can sağlını destekliyor diyemem 1 hafta önce sınıfça karentinaya alındık ve pozitif çıktım ancak aşılı olduğumdan 1 hafta gibi ufak bir sürede ilaçsız geçirdim ve tek aşılı olduğumuda belirtmek isterim sanırım öğrencileri aşıya yönlendirmeleri gerek.
Ya izalasyon süresi felan olması lazım oda yok

Ben daha yeni atlattım Covid 19'u. Hem de Delta varyantını. İlk başta tat alma duyumu kaybetmiştim. Normalde ağzıma koymadığım yemekleri tabak tabak yiyordum. Ama 2 gün sonra tat alma duyum geri geldi. Koku alma duyumu ise hala daha tam olarak geri kazanamadım. Ama beni devirmek öyle kolay değil. Bunun için daha 5 fırın ekmek yemesi lazım.

Arkadaşlarınız test olsun. Eğer pozitif çıkarlarsa sınıf kapanır.

Daha ben yeni atlattım Covid 19'u. Hem de Delta varyantını. İlk başta tat alma duyumu kaybetmiştim. Normalde ağzıma koymadığım yemekleri tabak tabak yiyordum. Ama 2 gün sonra tat alma duyum geri geldi. Koku alma duyumu ise hala daha tam olarak geri kazanamadım. Ama beni devirmek öyle kolay değil. Bunun için daha 5 fırın ekmek yemesi lazım.

Arkadaşlarınız test olsun. Eğer pozitif çıkarlarsa sınıf kapanır.
2 kişi pozitif çıktı zaten.

Geri
Yukarı