Okullarda önlemler yeterli mi?

Bu yetersiz diyenlerin hepsi fedocü gayet yeterli bizim sınıf karantinada 7 kişi pozitif cıktı ama gayet yeterli bunlar hep dışarı cıkıp dışarıda kapıyor virüs yoksa okullardaki tedbirler gayet yeterli (!)

WC de sigara içenimi dersin otobüste herkesin birbirine girmesimi dersin ne ararsan var.

Son düzenleme:
Bu yetersiz diyenlerin hepsu fedocü gayet yeterli bizim sınıf karantinada 7 kişi pozitif cıktı ama gayet yeterli bunlar hep dışarı cıkıp dışarıda kapıyor virüs yoksa okullardaki tedbirler gayet yeterli (!)

WC de sigara içenimi dersin otobüste herkesin birbirine girmesimi dersin ne ararsan var.

Gecen otobuse bindim ben bindigimde bostu sonra adam tika basa doldurmaya basladi seslendim birkaç kisi tepki gosterdik adam begenmiyorsan in dedi saka gibi resmen.

Gecen otobuse bindim ben bindigimde bostu sonra adam tika basa doldurmaya basladi seslendim birkaç kisi tepki gosterdik adam begenmiyorsan in dedi saka gibi resmen.

O yine iyi miş biz geçen bindik adam diyor zayıfsanız 3 kişi oturun zaten her okula gidişimde tıka basa dolu içi hadi yine biraz dolsa tamam otobüse biniyorum normal derim ama adam biniş kapısının ora dolana kadar kişi alıyor.

Maalesef. İsteseler de sağlayamazlar iş yine öğrencide bitiyor. Kantine bir giriyorlar okul 720 kişi 720 kişi aynı anda giriyor. Okul bunun olmaması için 10 dakika erken çıkarıyor 9.sınıfları ama yine de işe yaramıyor.
Arkadaşlar kısa bir hesap yapalım. En son 600 sınıf karantinadaydı. 40 kişi varsa 24000 kişi eder. Bunların aileleri de temaslı sayılıyor yani bu sayı artabilir. Lütfen tedbirsiz davranmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı