Okulum çok kötü gitmek istemiyorum

Zamanla. Sen onlardan kalifiye olsaydın aynı okulda olmazdın hocam. Okul arkadaşlarını küçük görmemek ile başlayabilirsin.

Hocam yan baktın diye sallama isimli bıçak çeken kişileri tabii ki küçük göreceğim, ve okul proje okuluydu çok vaatleri vardı LGS puanımda iyiydi ilk sene güzel geçti ama şimdi.

Okulun hangi ilçede olduğunu öğrenebilir miyim?

Aziziye / Erzurum.

Ailen bunlara rağmen nakil e izin vermiyorsa birazcık cahildir.(kusura bakma).sesi kalın birini bulup velini öğretmen taklidi yaparak telefondan arayıp okulun durumu hakkında ciddi konuşabilir. Ailen sana değer veriyorsa seni okuldan alacaktır. Ben Güngören'de okuyorum birçok arkadaşımı bu sayede hapishaneden beter olan okullardan kurtarmıştık.

Maalesef ki haklısınız, sizin dediğinizi artık ileride deneyeceğim bir şey değişmezse.

E güzel kardeşim basit bir LGS sınavına bile çalışmadın hayatında bir şey başaramayacak, 5-10 yıl sonra hapse girecek insanlarla okumak zorundasın. En iyi ihtimalle oradan temiz çıkıp asgari ücret ile fabrikada çalışırsın. Sonra ömür boyu ay sonunu ve başaramadığın hayeleri düşünürsün. 🫠

LGS'den 400 aldım ama.

Hocam yan baktın diye sallama isimli bıçak çeken kişileri tabii ki küçük göreceğim, ve okul proje okuluydu çok vaatleri vardı LGS puanımda iyiydi ilk sene güzel geçti ama şimdi.

Aziziye / Erzurum.

Maalesef ki haklısınız, sizin dediğinizi artık ileride deneyeceğim bir şey değişmezse.
Aga sen 9musun.

Aziziye / Erzurum.

LGS'den 400 aldım ama.
Puanın o kadar kötü değil öyle okul anlatınca 200 fln aldın sandım. Nakillerde hiç okul yok mu etrafında.

Bende Erzurum mecidiye Anadolu lisesinde okuyorum. Ortaokulda ortalaman yüksekse bu okula gelmeni öneririm kötü insan sayısı az okul kuralları çok sert zaten.

Puanın o kadar kötü değil öyle okul anlatınca 200 falan aldın sandım. Nakillerde hiç okul yok mu etrafında.

Nakillerimde okullar var ama çoğusu bu okulla aynı durumdaymış aileme göre, polis bir tanıdığımızda öyle dedi gidebileceğim en yüksek okul sosyal bilimler lisesi 380 puan.

Önceden de bu okulda mıydınız?

Evet önceden de burada okuyordum 9'da o zaman sınıf mevcudu azdı ve az çok dinlenilebiliyordu ama şimdi kekolar diğer kekoları çağırınca sınıftaki çoğunluk keko oldu, diğer sınıfları da keko basmış.

Geri
Yukarı