Okulumuzda koronalı öğrenci çıkmış

Ailen müdürün ile görüşsün eğer ki müdür hayır, o çocuk okulda sınav olacak derse okula göndermesin senin ailen ve artık nereye ise bir savcılığa mı olur bu konuyu tam bilmiyorum ama bir yere şikayet edin/başvurun ki hakkınız yenmesin. Diğer çocuklar ve aileleri de zaten git sınavına gir demeyecektir bu haldeyken. Haklı olan sizsiniz ve arkasında durun.

Sınavların yapılması lazım ama böyle değil işin içinde eğitim aşkı ile tutuşanlar olunca (!) nasıl olursa olsun sınavlar yapılsın kafasındalar.

Birincisi Covid-19 pozitif olan birisi karantinaya alınır. Sınava girmesi mümkün değildir. İkincisi de hala okulların açık olması taraftarıyım. Madem sınava zorla sokacaklar polisi ararsınız filyasyon gelir çocuğu alır hepiniz temaslı konuma düşer karantinaya girersiniz ve sınav sorununuz çözülmüş olur. Daha korunaklı bir şekilde farklı bir hafta sınava girersiniz.

Hala aklınca laf sokmaya çalışıyorsun.
Önce edeplice yazmayı öğren. Karşındakini okul arkadaşın sanıp, böyle laflar yazmanın ancak sana zararı olur.
Daha tek kelime yazmayacağım. Hak etmiyorsun, saygısızlığa devam ediyorsun çünkü. Sana da iyi geceler...

@Ciusance hocam durayım diyorum, ama bu üslubiyet ile konuşmaları çok rahatsız ediyor. Sanaldan konuştukları için rahatlar ama bir kişinin bu gibi insanlara cevap vermesi gerek diye düşünüyorum.

Hala aklınca laf sokmaya çalışıyorsun.
Önce edeplice yazmayı öğren. Karşındakini okul arkadaşın sanıp, böyle laflar yazmanın ancak sana zararı olur.
Daha tek kelime yazmayacağım. Hak etmiyorsun, saygısızlığa devam ediyorsun çünkü. Sana da iyi geceler...

@Ciusance hocam durayım diyorum, ama bu üslubiyet ile konuşmaları çok rahatsız ediyor. Sanaldan konuştukları için rahatlar ama bir kişinin bu gibi insanlar ile konuşması gerek.
Edebi vs. neden karıştırıyorsun olaya? Konunun başındaki mesajımda gayet seviyeli bir şekilde fikrimi sundum. Size de gereken cevabı verdim, ben insanların ölmesini falan istemiyorum. Sadece gerekli önlemler alındığı için ve sınavlar önemli olduğu için yapılması taraftarıyım. Kötü bir söz göremiyorum, kendi kendinize gelin güvey olan, haddinizi bilin falanlar söyleyen sizsiniz. 😃

Herhangi bir saygısızlık yapmıyorum, arkadaşlarınızı da çağırıp insanlara saldırmaya çalışmayın. Bir kişinin bu insanlar ile konuşması gerekmiş. İnsanların fikirlerine saygı duymuyorsunuz, dalga geçiyorsunuz. Konunun başında benimle aynı fikirde olan arkadaşları etiketleyip kaos çıkarmak sizin fikrinizdi. Asıl siz bu cevabı hak etmiyorsunuz ama yanlış anlaşılmamak için yazıyorum. İyi günler, iyi geceler.

Edebi vs. neden karıştırıyorsun olaya? Konunun başındaki mesajımda gayet seviyeli bir şekilde fikrimi sundum. Size de gereken cevabı verdim, ben insanların ölmesini falan istemiyorum. Sadece gerekli önlemler alındığı için ve sınavlar önemli olduğu için yapılması taraftarıyım. Kötü bir söz göremiyorum, kendi kendinize gelin güvey olan, haddinizi bilin falanlar söyleyen sizsiniz. 😃

Herhangi bir saygısızlık yapmıyorum, arkadaşlarınızı da çağırıp insanlara saldırmaya çalışmayın. Bir kişinin bu insanlar ile konuşması gerekmiş. İnsanların fikirlerine saygı duymuyorsunuz, dalga geçiyorsunuz. Konunun başında benimle aynı fikirde olan arkadaşları etiketleyip kaos çıkarmak sizin fikrinizdi. Asıl siz bu cevabı hak etmiyorsunuz ama yanlış anlaşılmamak için yazıyorum. İyi günler, iyi geceler.
Boş konuşmayın diyecek kadar ne zaman büyüdün o zaman? Bu söz öyle söyledim geçti sanacağın bir söylem değil.

Siz ve diğer arkadaşlar, biz "Corona var, bulaştırmayalım." derken sizler bunlara bahane dediniz, kapanmasını isteyenlere kızgın attınız. Sizleri etiketledim. Sebebi ise; gerçekleri görmeniz lazımdı.

Kaos falan diyorsun. Güldürme beni. Beni yanlış göstermek senin neyine yarayacak ki? Benim böyle bir amacım yok.

İyi geceler, bu gece öğrenmeniz gereken şey; yazarken edep kurallarını geçmemek, karşımızdakini sınıf arkadaşımız olarak görmemek olsun.

Inkedmaxresdefault (1)_LI.jpg

Geri
Yukarı