Okulun ilk günü 14 kişi ile kavgaya girmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer uzlaşmazsanız muhtemelen ya dayak yersiniz ya da:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılan her şeyi okudum ve cidden en mantıklı konuşanın @Gncr Dyan olduğuna kanaat getirdim . Ben bile bu kadar mantıklı bir açıklama yapamazdım ancak bana da 1v14 biraz absürt geldi açıkçası ya çok keko bir liseye yani puansız mahalle lisesine falan gidiyorsunuz ki kaderinizi maalesef kendiniz çizmişsiniz ya da benim de fikrim okul değişin hocam hem biraz daha iyi olur zaten 9sunuz lisenin tadını çıkarmalısınız ilk günlerden böyle olaylar yaşamamalısınız bence

Bıçak yesen veya hayati bir yerine gelirse darp raporunun önemi kalmayacak.
Okula bıçak getirebileceklerini düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şaka maka oradan sağ çıkamazsınız gidin ailenize filan söyleyin ne yaptınız o kadar ne yazdınız adamlara 14 kişi nedir ben 14 kişi görsem ülkeyi terk ederim.

Hocam darp raporu almaya hastaneye gidebilirseniz tabi. 14 kişi çok fazla birilerine haber verin ailenize filan.

Hocam gülmekten ev ahalisini kaldıracaktım az kalsın 😅😂😂🤣

Hocam darp raporu almaya bacağı olursa yine iyi.

Hocam mitinglere 500 kişi gelmiyor aşiretlerde 500 kişi yok sizin ülkeniz filan mı var?
Çevrem sağlam yüzlerce kürt tanıdığım var çağırsam anında gelecek.

Hocam abartmayın 400 kişi toplarım yok 14 kişi gelecekler merak etmeyin Max 10 kişi gelirler 5 kişi karışır sadece orada da hızla kaçın müdürün bulunduğu ya da herhangi bir öğretmenin olduğu kata çıkışta da biraz hızlı ve kalabalık caddelerden gidin.
Okulda 14 kişilik ekipleri var, hepsinin birden geleceğini düşünüyorum kimseyi arkada bırakmazlar bence.

Hocam bu ne ya? 500 kişi toplayacağım ne? 500 kişi okula sığmaz.
Okul dışına götürebilirim.

Yani açıkçası 10-11'lerin 9.sınıftaki bir kişiyi dövmek için 14 kişi toplamış olacağını düşünmüyorum korkutmak içindir yoksa o kuvvette adamlar 3-4 kişide döver.
Tüm okuldaki çevreleri 14 kişi civarı.

Yazılan her şeyi okudum ve cidden en mantıklı konuşanın @Gncr Dyan olduğuna kanaat getirdim . Ben bile bu kadar mantıklı bir açıklama yapamazdım ancak bana da 1v14 biraz absürt geldi açıkçası ya çok keko bir liseye yani puansız mahalle lisesine falan gidiyorsunuz ki kaderinizi maalesef kendiniz çizmişsiniz ya da benim de fikrim okul değişin hocam hem biraz daha iyi olur zaten 9sunuz lisenin tadını çıkarmalısınız ilk günlerden böyle olaylar yaşamamalısınız bence
2 senedir dershaneye gidiyorum sınav haftası talihsiz bir kaza geçirdim 360 aldım LGS'den OBP puanım 92 olduğu halde 83 OBP puanlık liseye düştüm.

Son düzenleme:

Çevrem sağlam yüzlerce Kürt tanıdığım var çağırsam anında gelecek.

Okulda 14 kişilik ekipleri var, hepsinin birden geleceğini düşünüyorum kimseyi arkada bırakmazlar bence.

Kanka dalga geçeceğim rapor yiyeceğim 1-2 yıl sonra umurlarında olmadığını anlayıp bunları düşünüp kendinle dalga geçiceksin söyliyim

Merhaba. Şöyle bir durum var ki ben liseye yeni geçtim 9. sınıfım ve eskiden kalma hem kız olayları hem de Instagram'da gizli hesap dahi olsa ettiğimiz kavgalar yüzünden 10. sınıf ve 11. sınıf yaklaşık 12-14 kişi okulun ilk günü beni döveceklermiş. Arkamdan bu şekilde konuşulmuş ve o ortamdan bir ortak arkadaş gelip bana anlattı şöyle böyle dövecekler diye. Ne yapmalıyım 14 kişiye karşı kavgaya hiç girmeden ailemi mi bilgilendirsem 9. sınıfım ve karşımdakiler yetişkin sayılabilecek büyüklükteler, güçlü kuvvetli insanım 1V1 1V2 gibi durumlarda karşı koyabilecek gücüm var ama 14 kişi çok fazla.
Yapamazlar, yapmaya hakları yok tutanak tutturabilirsiniz savcılığa dilekçe yazabilirsiniz. Böyle bir şey yapmaya hakları yok.

Merhaba. Şöyle bir durum var ki ben liseye yeni geçtim 9. sınıfım ve eskiden kalma hem kız olayları hem de Instagram'da gizli hesap dahi olsa ettiğimiz kavgalar yüzünden 10. sınıf ve 11. sınıf yaklaşık 12-14 kişi okulun ilk günü beni döveceklermiş. Arkamdan bu şekilde konuşulmuş ve o ortamdan bir ortak arkadaş gelip bana anlattı şöyle böyle dövecekler diye. Ne yapmalıyım 14 kişiye karşı kavgaya hiç girmeden ailemi mi bilgilendirsem 9. sınıfım ve karşımdakiler yetişkin sayılabilecek büyüklükteler, güçlü kuvvetli insanım 1V1 1V2 gibi durumlarda karşı koyabilecek gücüm var ama 14 kişi çok fazla.

Hocam size net tavsiye gidin konuşun olmazsa tek bir kişiye odaklanın yapacak bir şey yok.

Çevrem sağlam yüzlerce kürt tanıdığım var çağırsam anında gelecek.

2 senedir dershaneye gidiyorum sınav haftası talihsiz bir kaza geçirdim 360 aldım LGS'den OBP puanım 92 olduğu halde 83 OBP puanlık liseye düştüm.
Hocam bu arada 11 Eylül günü ya da kavga günü bi güncelleme alırız :D

Hocam şaka gibi madem 500 kişi topluyorsunuz toplayın bakalım ne olacak :D akşamına haberden izler kahkaha atarım bir güzel.

Konu trol aga sen 8'den 9'a gidiyorsun ve kavga edeceğin kişi 12'ler hiç inandırıcı gelmedi ben kendim o 12.sınıf öğrencilerinden olsaydım seni ciddiye bile almazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı