Okumaktan bıktım

Kanka öncelikle instagramda dropshipping, online satış sayfalarını izlemeyi bırakmalısın
en fazla 30bin TL değil doktor olursan 100-150bin maaş alıyorsun, pilotlar 100-150bin yine
özel sektördede maaşın sürekli değişir örnek olarak iyi bir mühendissen yurt dışına gittiğindede iş bulursun dolarla para kazanırsın
Birde gecenin 4-5i gibi sınava niye çalışıyon kanka normal saatlerde 1-2 saat çalış işte ne zorluyon sabah kalkmak için sen öğrencisin şafak operasyonu yapıcak asker değil?

Hocalar bana çok gıcık davranıyor. Artık okumak istemiyorum, zaten alacağım en yüksek maaş en fazla 30.000.ömrümün yarısını ev almak için uğraşmak yerine internetten para kazanmayı düşünüyorum. Artık bıktım gecenin 4'ünde 5'inde boş bir sınavına çalışmaktan. Sizce ne yapmalıyım?
Asgari ücretle çalışırsın. Okumazsan.

Kanka öncelikle Instagram'da dropshipping, Online satış sayfalarını izlemeyi bırakmalısın.
En fazla 30bin TL değil doktor olursan 100-150bin maaş alıyorsun, pilotlar 100-150bin yine.
Özel sektördede maaşın sürekli değişir örnek olarak iyi bir mühendissen yurt dışına gittiğindede iş bulursun dolarla para kazanırsın.
Bir de gecenin 4-5i gibi sınava niye çalışıyon kanka normal saatlerde 1-2 saat çalış işte ne zorluyorsun sabah kalkmak için sen öğrencisin şafak operasyonu yapacak asker değil?

Teşekkürler, deneyeceğim. Ayrıca zaman yetmiyor anca 4'te 5'te çalışabiliyorum.

Kaç yaşındasın?

16.

Keşke senin yerinde olsam, okulu çok özlüyorum.

Keşke bende özlesem.

Asgari ücretle çalışırsın. Okumazsan.

Onun yerine internetten tercümanlık yaparım daha iyi.

Teşekkürler, deneyeceğim. Ayrıca zaman yetmiyor anca 4'te 5'te çalışabiliyorum.

16.

Keşke bende özlesem.

Onun yerine internetten tercümanlık yaparım daha iyi.
İşsiz kalırsan, iş imkanların kalmaz. Okumazsan, kendini bir yerde geliştirmen gerekiyor. Yani en azından lise mezunu ol.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı