Online oyunda küfür eden kişi şikayet edilebilir mi?

imparatormape

Centipat
Daha fazla  
Bir eleman güzelinden her şeyime salladı. Bunu nereye nasıl şikayet ederim ve şikayet ettikten sonra neler yaşanır? Manevi tazminat davasına çevirebilir miyim? Bilgisi ya da deneyimi olan birileri bu durumu açıklayabilir mi?

Dosya Ekleri

• hakaret.jpg
    hakaret.jpg
    229,5 KB · Görüntüleme: 190
  • küfür.jpg
    küfür.jpg
    227,7 KB · Görüntüleme: 173
Bir eleman güzelinden her şeyime salladı. Bunu nereye nasıl şikayet ederim ve şikayet ettikten sonra neler yaşanır? Manevi tazminat davasına çevirebilir miyim? Bilgisi ya da deneyimi olan birileri bu durumu açıklayabilir mi?

Boş yere şikayet ile uğraşmayın bence Online oyunlarda bu durumlar normal zaten dava açmak bedava bir şey değil.

Küfre bu kadar takılıyorsanız Online girmeyin LoL gibi bir oyunda zaten küfür yedim diye şikayet etmek biraz tuhaf :D

Şikayet etmeli. Kimse kimseye böyle küfür edemez. Araya dini de karıştırıyor ayrıca.

Küfür tüm Online oyunlarda var olan bir şey diyebiliriz resmen küfür edilmeyen Online oyun kalmadı oyun içi report etmesi mantıklı ama gidip de gerçek dava açması gereksiz bir durum dava açmak içinde para gerek. Küfür ediliyor diye her önüne gelene dava açıcaksanız Online oyun oynamayın.

Boş yere şikayet ile uğraşmayın bence Online oyunlarda bu durumlar normal zaten dava açmak bedava bir şey değil.

Küfre bu kadar takılıyorsanız Online girmeyin LoL gibi bir oyunda zaten küfür yedim diye şikayet etmek biraz tuhaf :D

Hakaret davalarında cebimizden bir şey çıkmıyor diye biliyorum biraz araştırmıştım hem haklı olduğum bir durumda mahkeme ücretini karşı tarafın karşılaması gerekmez mi?

Geri
Yukarı