Online oyunda küfür eden kişi şikayet edilebilir mi?

Bir eleman güzelinden her şeyime salladı. Bunu nereye nasıl şikayet ederim ve şikayet ettikten sonra neler yaşanır? Manevi tazminat davasına çevirebilir miyim? Bilgisi ya da deneyimi olan birileri bu durumu açıklayabilir mi?

Bak bana sinirlenceksin ama, küfürden dava açılmaz artık. Onca katiller dışarıda geziyor küfür eden mi 2 yıl yatacak.

Bu sabah Valorant oynarken clutch eli alamadığım diye tahminen yaşı en fazla 17 olan çocuk annemi ettiği küfürlerle meyve tabağı yaptı. Zoruma gitmedi mi? Gitti. Ama elden bir şey gelmiyor. Anlatmak istenilen bu aslında. Ama siz uğraşın tabi. Bakalım ne olacak.

Bak bana sinirlenceksin ama, küfürden dava açılmaz artık. Onca katiller dışarıda geziyor küfür eden mi 2 yıl yatacak.

O konuda da haklısınız ama bizim de elimizden geleni yapmamız lazım.

@imparatormape önce savcılığa şikayet edin, şahsın kimliği tespit edilirse manevi tazminat davası açın.

Savcılığa mı gidilmeli ilk yoksa önce karakola mı uğramam gerekir acaba bir bilginiz var mı ikisini de diyorlar internette.

Son düzenleme:
O konuda da haklısınız ama bizim de elimizden geleni yapmamız lazım.

Savcılığa mı gidilmeli ilk yoksa önce karakola mı uğramam gerekir acaba bir bilginiz var mı ikisini de diyorlar internette.
Bu konu için değil genel olarak söylüyorum. Savcılığa suç duyurusunda bulunursan daha hızlı yol alırsın, karakol sistemi daha yavaştır.

Bilgim var, başkaca soruların olursa da sorabilirsin. Hangisine gittiğin fark etmiyor. Karakola gidip şikayette bulunursan da dosyayı savcılığa gönderecekler. @imparatormape

Elemanın hesabı filan biraz araştırdım da en iyi olduğu karakterde İtalya sıralamasında gözüküyor müşteri hizmetlerinden hesap kapatma cezası alacağı bilgisi geldi ama İtalya'daki adama da işlem başlatırlar mı gitsem.
Bilgiler Romaya kadar gösteriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı