Opera GX mi, Normal Opera mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başka tarayıcıları önermeyin demişsiniz ama Opera'dan çok daha iyi tarayıcılar var.
İkisi arasından tercih edecekseniz normal Opera.
Opera GX hantal ve ram limitlemesini açınca kasıyor.
Yani Opera daha iyi.
Ama siz Opera kullanmayın.

Ungoogled-Chromium içinde Searx + Ublock Origin + Privacy Badger + HTTPS Everywhere gizliliği hiç bir tarayıcıda olmaz.

Hiçbiri, önermeyin demişsiniz ama cidden ikisi de rezalet tarayıcılar gerek güvenlik açısından gerek sistem yormama açısından berbatlar önerim Edge'ye geçmeniz.
?
1617958385350.png

Hangi firma veri satmıyor? Şu an içindeki atletin rengi bile Google'da var iken bunu dert etmek saçma.

1-Opera bunu abartarak yapıyor.
2-her tarayıcı bir firmanın değil Firefox Mozilla Vakfı'nın ve veri toplamıyor.
3-Opera hem veri satıyor hem de yavaş diğer veri satan tarayıcılar en azından hızlı ve hafif ve Edge de ilk açtığınızda yeni sekmede verilerin kime satılacağını seçebiliyorsun.

Ungoogled-Chromium içinde Searx + Ublock Origin + Privacy Badger + HTTPS Everywhere gizliliği hiç bir tarayıcıda olmaz.
Ublock Origin'e karşılık Brave'nin kendi reklam engelleyicisi var.
Privacy Badger'e karşılık Brave'nin kendi izleyici engelleyicisi var.
HTTPS Everywhere'e karşılık Brave'nin kendi HTTPS yükseltme özelliği var.

1-Opera bunu abartarak yapıyor.
2-her tarayıcı bir firmanın değil Firefox Mozilla Vakfı'nın ve veri toplamıyor.
3-Opera hem veri satıyor hem de yavaş diğer veri satan tarayıcılar en azından hızlı ve hafif ve Edge de ilk açtığınızda yeni sekmede verilerin kime satılacağını seçebiliyorsun.
Açıkcası Google'a göre daha hızlı benim bilgisayarımda hemde görünüm olarak Edge'den daha gelişmiş.

Açıkcası Google'a göre daha hızlı benim bilgisayarımda hem de görünüm olarak Edge'den daha gelişmiş.

Kaçıncı kere söylüyorum bilmiyorum ama
"Ferrari gibi Firefox, Bugatti gibi Edge yerine LED modifiyeli şahin(Opera cieks) kullananlar var."
-İnsanimsi M friedman-

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı