Opera GX vs klasik Opera

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi bayramlar arkadaşlar. Şu an nette takılırken önüme bir pop-up geldi orada gördüm Opera GX adıyla. Tasarım şahane, göstergeleri var RAM ve CPU için. İyi de millet neden indireyim ben bunu Opera tarayıcıdan ne gibi keskin farkları var? Buyrun meydan sizin :)

Opera GX kullanarak yazıyorum bir oyuncuysan Opera GX normal kullanıcıysan Opera.
Her ikisinde de kendinden VPN ve Reklam+İzleyici engelleyici var.
1- GX'de ise daha şık bir tasarım var.
2 - Tarayıcı'nın en fazla ne kadar RAM, CPU, internet kullanabileceğini ayarlayabilirsin. (Tarayıcı oyun oynarken bilgisayarı zorlamaması için)
3 - Ses efektleri var yazma gibi açılırken whoop sesi gibi.
4 - Özel haberler ayarlayabilirsin kendine özel kategorize edebilirsin.

Son düzenleme:
Opera GX çok daha iyi GX Control özelliği RAM işlemci internet kullanımı vs. sınırlandırabiliyorsun.
Haber sekmesi var oyunla ilgili haberleri bedava oyunları indirime girmiş oyunları gösteriyor. İlk çıktığından beri kullanıyorum çok memnunum.
Amaç o zatan RAM kullanımını, CPU kullanımı ve internet kullanımını sınırlamak için yapılmış bir tarayıcıdır Opera GX.
Alakası yok haber tema vs. özellikleri çok kullanışlı

Opera GX kullanarak yazıyorum bir oyuncuysan Opera GX normal kullanıcıysan Opera.
Her ikisinde de kendinden VPN var.
1- GX'de ise daha şık bir tasarım var.
2 - tarayıcı'nın en fazla ne kadar RAM, CPU, internet kullanabileceğini ayarlayabilirsin. (Tarayıcı oyun oynarken bilgisayarı zorlamaması için)
3 - ses efektleri var yazma gibi açılırken whoop sesi gibi.
4 - özel haberler ayarlayabilirsin kendine özel kategorize edebilirsin.
O yazma sesini klasik Opera'da kullanabiliyor muyuz?

Ek olarak, Opera GX, mining yapan sitelere karşı da önlem alabiliyor. Kaynak kullanımını sınırlandırabileceğinizden dolayı maksimum sizin koyacağınız değerleri kullanıyor.

Anladığım kadarıyla tasarım ve sekme sesleri olarak tam bir oyuncu işi tarayıcı yapmak istemişler. 2020 girince zaten RGB olmayan bir evlerimiz kaldı. :) şu özellik güzel ama RAM'i işlemcisi düşük arkadaşlar için ayarlamalı olması harikaymış. Tüm aydınlatanlara selam olsun.

Geri
Yukarı