Oppo A55 için kaliteli ekran koruyucusu önerisi

Bütçe
50-100 TL

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Aldığım günden beri kutudan otomatik yapıştırılmış olan ekran koruyucusu duruyor. Değişmemin sebebi ekran koruyucusunda bir sürü çizik oluşmuş. Ve bu durum bazen ekran açıkken belli oluyor ve rahatsız ediyor. Bana kaliteli çizilmeyen ekran koruyucu lazım. Bütçe: 50-100 TL arası. Hepsiburada, Trendyol vs. gibi yerlerden değil de telefon kılıflıları vs. satan yerlerden almayı düşünüyorum.

Aldığım günden beri kutudan otomatik yapıştırılmış olan ekran koruyucusu duruyor. Değişmemin sebebi ekran koruyucusunda bir sürü çizik oluşmuş. Ve bu durum bazen ekran açıkken belli oluyor ve rahatsız ediyor. Bana kaliteli çizilmeyen ekran koruyucu lazım. Bütçe: 50-100 TL arası. Hepsiburada, Trendyol vs. gibi yerlerden değil de telefon kılıflıları vs. satan yerlerden almayı düşünüyorum.
Almışken bütçeyi 120 TL yapıp hem kırılmaz hem hayalet cam alabilirsiniz. Böylece kimse yandan mesajlarınızı okuyamaz.

Bunu telefoncularda bulabilir miyim? Bütçeyi arttırmaya değer mi? Link yollarsanız ürüne bakmak isterim.
Ürün internette var mı bilmiyorum. Ben bir telefoncudan taktırdım. Yandaki insan ekranınızı göremiyor çünkü ekranın kenarlarında ekranı karartması için ilginç bir şey var. 120 TL'ye değer yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı