"Oppoturkiyeservisi.com" tarafından dolandırılınca ne yapılmalıdır?

Bir azure sunucusuna siteler kurulmuş. Siteler sahte bilgiler ile açılmış. Yani kişinin bulunması imkansız. Sadece hedef kargo firmasının kamera kayıtları ile kimliğini tespit edebilirsiniz.
Şubeden aldıklarını sanmıyorum. Muhtemelen gönderilen adres de kendilerine ait değil. Üstüne bir bardak soğuk su içmek dışında yapabileceği bir şey yok.

Whois kaydında bir gmail adresi var. O kayıttan bir şey çıkar mı bilemiyorum.

Şubeden aldıklarını sanmıyorum. Muhtemelen gönderilen adres de kendilerine ait değil. Üstüne bir bardak soğuk su içmek dışında yapabileceği bir şey yok.

Whois kaydında bir gmail adresi var. O kayıttan bir şey çıkar mı bilemiyorum.
En sağlıklı öneri sitenin barındığı bu site ile iletişime geçip, gerekli belgeler sağlandıktan sonra hedef kişiyi firma ile yakalamak. Zaten durumu bildirdiğinde hedef firma yer sağlayıcı olduğu için gerekli yardımı gösterir.

Ürünü Hepsiburada üzerinden almıştım ve aldığım satıcı da şuan sistemde gözükmüyor. Satıcı bana bozuk ürün satıp daha sonra kaydını sildirmiş olabilir mi?

Ürünü Hepsiburada üzerinden almıştım ve aldığım satıcı da şuan sistemde gözükmüyor. Satıcı bana bozuk ürün satıp daha sonra kaydını sildirmiş olabilir mi?
Öyle bile olsa cihaz olmadan hak iddia edemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı