Orijinal oyun vs korsan oyun

Orijinal vs Korsan

• Oy verenlerin toplamı
    228
FIFA, CoD, Assassin's Creed hmm...
Onlarda da emek var. Yeni harita oluşturmak kolay işse Valhalla'nın mapini yapmayı deneyebilirsin🙂 Birbirinin aynısı diye dalga geçsek de yüzlerce insan 1 yıl uğraşıyor o oyun yetişsin diye.

Elimden geldiğince orijinal oynamaya çalışıyorum. Fakat param yoksa ve aşırı oynamak istediğim bir oyunsa korsan oynadığım da oluyor. Tabii sonradan korsan oynadığım oyunuda satın almaya çalışıyorum.

Orijinal her zaman daha iyi fakat ülkenin bu durumunda kolay ulaşıla bilecek şeylere üpotik paralar vermek gerekiyor bu da bir süre sonra bilgisayarım kadar bir para vermem gerek ki istediğim oyunları oyanaya bileyim bu gerçekten üzücü gönlüm orijinalden yana olsa da korsan oynuyorum bazı oyunları ya da indirimden ala bildiğim oyunları alıyorum.

Bazı oyunlar orjinal bazıları korsan oynanır.
Orjinalde.

Güvenebilirsin.
Virüs derdi yok.
Kalıcı olarak senindir.
Online oynayabilirsin.
Güncellemeleri alırsın anında.
Technopat Sosyal adminleri korsan oyun diye konuyu kitlemez.
Cloud Save olur "neredeyse hepsinde var Steam üzerinde"
Dosyalar silersen dosyaları doğrulaman yeterli.

Korsanda.
Güvenemezsin.
Virüs derdi var.
Kalıcı olarak seninle değildir tabii hiç silmezsen.
Online oynayamazsın dediced falan veya kendi hostun dışında tabii.
Güncellemeleri alamazsın oyunu kıran kişi yeni yama çıkarana dek.
Technopat Sosyal adminleri korsan oyun diye konuyu kitller.
Cloud Save olmaz.
Dosyalar silersen ya aynısı bulucaksın veya yeniden indireceksin.
Bazı oyunları online oynayabiliyorsun ve doğru yeri bildiğin sürece virüsü düşünmezsin bile.

Onlarda da emek var. Yeni harita oluşturmak kolay işse Valhalla'nın mapini yapmayı deneyebilirsin🙂 Birbirinin aynısı diye dalga geçsek de yüzlerce insan 1 yıl uğraşıyor o oyun yetişsin diye.
Oyunların berbat olduğunun gerçeğini değiştirmiyor, oyunun içinde tutku veya emek denebilecek kadar bir uğraş bile yok.

Geri
Yukarı