Ortaokul sınavları iptal olsun

Şahsen ben imkansız diyorum. Çünkü bir kere ağızlarından çıktı ortaokullar için yapmayacakları. Ayrıca yerinde karar diye bir şey kalmadı ortalıkta. Ölüm sayıları vaka sayılarına oranla çok hızlı artmaya başladı.

Hasta sayıları aynı şekil çok hızlı artıyor.
Hocam onlar dediklerinin farkında bile değiller ki.

Şahsen ben imkansız diyorum. Çünkü bir kere ağızlarından çıktı ortaokullar için yapmayacakları. Ayrıca yerinde karar diye bir şey kalmadı ortalıkta. Ölüm sayıları vaka sayılarına oranla çok hızlı artmaya başladı.

Hasta sayıları aynı şekil çok hızlı artıyor.
Hocam geçen bir açıklama yaptılar LGS sınavında Türkçe'den sadece paragraf soruları çıkacak dil bilgisi çıkmayacak diye, bizim hocalar bunu duyunca MEB'i arayıp sormuşlar. MEB hocalara "öyle bir şey yok" demiş. Yani ya haber siteleri yalancı ya da MEB. Belki ortaokullar için sınav yapmayacağız lafını bile yalanlarlar belli olmaz bunlara.

Hocam geçen bir açıklama yaptılar LGS sınavında Türkçe'den sadece paragraf soruları çıkacak dil bilgisi çıkmayacak diye, bizim hocalar bunu duyunca MEB'i arayıp sormuşlar. MEB hocalara "öyle bir şey yok" demiş. Yani ya haber siteleri yalancı ya da MEB. Belki ortaokullar için sınav yapmayacağız lafını bile yalanlarlar belli olmaz bunlara.

Nasıl ya bizim hocalar "dil bilgisi çıkmayacak" diyor bu nasıl oldu şimdi?

Bir kere dil bilgisi dediler, aynı şekil duydum. Dediğini yapmak zorunda, yapmazsa ciddi anlamda büyük linç yağmuruna tutulur. Hadi liseler için ilk sınav olmasının bir manası vardı çünkü ilk dönem bazı arkadaşlar sınav olmuştu. O sınavı olmayan kısım illa olacaktı çünkü diğer sınav olan arkadaşlara çok ayıp olurdu.

Liseler için 2. sınavların hiçbir anlam ifade etmemesiyle birlikte ortaokullar için bir kere sınav bu sene olmayacak dendi. Geri adım atmak zorundalar, yapamazlar ortaokullar için sınavları.

Bir kere dil bilgisi dediler, aynı şekil duydum. Dediğini yapmak zorunda, yapmazsa ciddi anlamda büyük linç yağmuruna tutulur. Hadi liseler için ilk sınav olmasının bir manası vardı çünkü ilk dönem bazı arkadaşlar sınav olmuştu. O sınavı olmayan kısım illa olacaktı çünkü diğer sınav olan arkadaşlara çok ayıp olurdu.

Liseler için 2. sınavların hiçbir anlam ifade etmemesiyle birlikte ortaokullar için bir kere sınav bu sene olmayacak dendi. Geri adım atmak zorundalar, yapamazlar ortaokullar için sınavları.

Hocam benim kafam çok karışık 8'e gidiyorum sürekli bir şeyi değiştiriyorlar sanki oyuncak değiştirme işi garip cidden.

Sizce 26 Mart'a kadar ortaokulların e okul sisteminin kapanması mümkün mü? 8. sınıfa giden bir akrabamın henüz okulundan ses, seda bile çıkmadı sınavlar hakkında.

Arkadaşlar, ben ortaokula gidiyorum ve sağlığım için sınav olmak istemiyorum.
Bir günde 15.000 vaka oluyor ve ben bu koşullarda virüse yakalanırsam aldığım notun ne anlamı kalacak?

Girelim hocam LGS için kendimizi denemiş oluruz.

Bilmem belki de sosyal'e girecek zamanı yoktur, sosyal'e girse bile konuya bir şey yazmaması hiç bir şeyi yine ima etmez çünkü yine net bir şey olmayacak, ben hayırlısıysa olsun diyorum, sağlık açısından sıkıntım yok yani. Azıcık çalışır geçerim bir şey olmaz kafasındayım, olsun olmasın farketmez yani. arkadaşın yattığı eğer kanıtlanırsa o zaman istediğini yap ama ortada 0 kanıt ile hiç kimse hakkında atıp tutamazsın.

Geri
Yukarı