Oturunca burun tıkanması

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Arkadaşlar artık bıktım her yaz gelince bir kere hapşırdım mı sonu gelmiyor 5-10 kere hapşırıyorum burnunu sanki biri gıdıklıyor. Ayağı kalkınca burnum açılıyor oturunca veya yatınca yine tıkanıyor sadece yazın oluyor hapşırma konusuna gelince muhtemelen alerjim var ama burnum neden böyle oluyor bilmiyorum. Bir de tam hapşırıyorum açılıyor sonra hemen yine tıkanıyor aranızda yaşayan oldu mu olduysa nasıl çözdü. Önümüzdeki günlerde doktora gitmeyi planlıyorum.

Alerji belirtileri yazdıklarının hepsi. KBB ye randevu almayı bekleme istersen bir aile hekimine gidip baktır büyük ihtimal antihistaminik hap + burun spreyi verir. Aynı dertten muzdarip birisi olarak ilaç kullanmadığım zamanlar geceleri uyuyamayacak kadar kötü oluyorum. Bahar alerjisi gerçekten çok acımasız :D

Arkadaşlar artık bıktım her yaz gelince bir kere hapşırdım mı sonu gelmiyor 5-10 kere hapşırıyorum burnunu sanki biri gıdıklıyor. Ayağı kalkınca burnum açılıyor oturunca veya yatınca yine tıkanıyor sadece yazın oluyor hapşırma konusuna gelince muhtemelen alerjim var ama burnum neden böyle oluyor bilmiyorum. Bir de tam hapşırıyorum açılıyor sonra hemen yine tıkanıyor aranızda yaşayan oldu mu olduysa nasıl çözdü. Önümüzdeki günlerde doktora gitmeyi planlıyorum.
Kaç yıldır yazdıklarının tam olarak aynısını çekiyorum. Benim burnum çok alerjikmiş öyle dedi doktor. Bir de burun kıkırdağımın yamuk olduğunu belirtmişti. Doktordan başka çare yok. 18 yaş üstündeysen büyük ihtimalle burunun yapısıyla ilgili olduğundan ameliyat isteyebilir doktor.

Yeni konular

Geri
Yukarı